Ametist Doğal Taş Masaj Aleti

Ürün Kodu : Dgltsmsjlt14
Puan: 0
 • Ametist Doğal Taş Masaj Aleti
 • Ametist Doğal Taş Masaj Aleti
%13 İNDİRİM
149,99
129,99
Bu ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Açıklama

Ametist Doğal Taş Masaj Aleti

 • Güçlü bir şifa özelliği gösteren taştan yararlanmak istiyor, aynı zamanda da olumsuz enerjiyi vücudunuzdan uzaklaştırmak istiyorsanız Ametist Doğal Taş Masaj Aleti tercih edebilirsiniz!
 • Ürünün boyu 14 – 18 cm arasındadır.
 • Büyük silindir 4 – 8 cm arasında,
 • Küçük silindir 2 – 5 cm arasında değişmektedir.
 • İki taraflı dönme olanağı sağlayan silindiler sayesinde vücudunuz ve yüzünüz için masaj aletini rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 • Doğal taşın özelliklerinden tam olarak yararlanmak için kullanım öncesinde bir süre buzdolabında bekletmeniz tavsiye edilmektedir.
 • Doğal taştan üretildiği için her ürünün rengi ve şeklinde ufak farklılıklar görülebilmektedir.

Vücudunuza Doğal Şifa Sağlayın

Vücut için pek çok özelliği bulunan ve bu yüzden doğal taşlar arasında öne çıkan Ametist taşı sayesinde pozitif enerjiyi vücudunuzda hissedebilir, aynı zamanda da fiziksel olarak pek çok olumsuzluğun önüne geçebilirsiniz. Ametist taşı her şeyden önce güçlü bir negatif enerjiden koruyucu olarak bilinmektedir. Buna bağlı olarak çakralar üzerinde de son derece yararlı etkisi bulunmaktadır. Hangi çakra olursa olsun çakranın dengelenmesini sağlamaktadır. Bu bakımdan günlük yaşam içerisinde kendini ifade edememe, çekingen olma, yanlışlıklar yapmak gibi konulara da iyi gelmektedir. Bedendeki fazla elektrik yükünün toplanarak beyin gücünün yükselmesine sebep olmaktadır. Kalp, sindirim ve solunum rahatsızlıklarına da iyi gelmekte olup aynı zamanda eşsiz bir kan temizleyici olarak kullanılmaktadır.

Öfke, endişe, korku, kin, stres gibi olumsuz özellikleri gidererek kişinin sakinleşmesine, daha sağlıklı kararlar almasına yardımcı olur. Aynı zamanda pek çok olumsuz duruma karşı da Ametist etkili bir savunma sağlamaktadır.

Bu özel şifalı özellikleri ile yaşamınızı ve sağlığınızı güzelleştirebilir, aynı zamanda ciddi bir toksin temizleyici olması bakımından cildinize parlaklık kazandırabilirsiniz. Taşın şifalı özelliklerinden yararlanmanız için sunduğumuz Ametis Doğal Taş Masaj Aleti sayesinde çok kısa süreler içerisinde istediğiniz rahatlığa ve güzelliğe kavuşabilirsiniz.

Masaj aletini yüzünüzde uygulamak için şu yöntemleri kullanabilirsiniz:

Yanaklar ve çene; büyük ucu kullanarak silindiri çenenizin orta kısmına koyunuz. Buradan orta şiddetli bir basınç uygulayarak kulak hizanıza doğru yuvarlama hareketi yapınız. Hareketi en az 5 defa yaptıktan sonra diğer yanağınıza geçebilirsiniz. İlk uygulamada masaj aleti rahat hareket edemeyebilir, bu durumda daha yumuşak bir basınç ile silindiri hareket ettiriniz. Yanaklarınız ve cildiniz düzenli uygulamada eşsiz bir canlılık kazanacaktır.

Alın: bu bölgede oluşan kırışıklıklar yaşlılık belirtisi olarak algılandıkları için kötü bir görünüm sunabilmektedirler. Silindirin büyük ucunu kullanarak uygulayacağınız masaj ile alın bölgenizi rahatlatabilirsiniz. Alnınızın ortasından kulaklarınıza doğru en az 5 defa olacak şekilde orta basınç uygulayarak yuvarlama hareketi yapınız. Daha sonra diğer tarafınıza aynı hareketi uygulayın.

Göz altları ve kaşlar; küçük ucu kullanarak, iç göz bölgenizden dış köşeye doğru en az 10 kez olacak şekilde yumuşak – orta basınç ile yuvarlama hareketi yapın. Hareket özellikle göz altı torbalarınızın azalmasına yardımcı olacaktır. Kaşlarınız için de küçük ucu kullanarak burnunuza yakın olan kısımdan kulaklarınıza doğru yuvarlama hareketi yapabilirsiniz.

Göz kenarı kırışıklıkları; küçük ucu kullanarak özellikle yaşlı bir görünüm veren göz kenarı kırışıklıklarından kurtulabilirsiniz. Gözünüzün köşesinden yukarıya doğru hızlı hareketler ile yuvarlama hareketleri yapın. Bu nokta hassas bir nokta olduğu için gereken dikkati göstermeniz gerekmektedir. İşlemi en az 10 kez yaptıktan sonra diğer gözünüze geçebilirsiniz.

Çene: silindirin çene yapınıza göre küçük ya da büyük ucunu çenenizin ortasına yerleştirip orta basınçla ileri geri ve aşağı yukarı yuvarlama hareketleri yapınız.

Yorumlar 0

Bu ürün için toplam 0 yorum yapılmıştır. Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekir Giriş Yap

Taksit Seçenekleri

Finans Bank
2 Taksit3 Taksit
65,00 X 2 = 129,9943,33 X 3 = 129,99

İade Koşulları

İade ve değişim işlemleri, ürün teslim tarihinden itibaren 7 işgünü içerisinde yapılmalıdır.

İade ve değişim işlemleri mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini fatura arkasında bulunan bilgilendirme formunu doldurarak göndermeniz gerekmektedir.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 • Aynı Gün İçinde Kargo İmkanı
 • 200 TL üzeri Ücretsiz Kargo
 • Vade Farksız Taksitli Ödeme
 • İnternetten Güvenli Alışveriş
 • 7 Gün İçinde İade
 • Değişim Garantisi
Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster misiniz?