Anneleri Şaşırtacak Hediyelik Gaz Lambaları

18.4.2019

Ne alsak hakkını asla ödeyemeyeceğimiz değerli anneler için bu yıl gözlerini yaşartıp, mutlu olacakları bir ürün hazırladık. Özellikle pek çoğumuzun kullanıldığını hiç görmediğimiz hatta acaba ne işe yarıyor ki dediğimiz anca anne ve babalarımızın çok iyi bildiği gaz lambası çeşitleri ile bu yıl onlara anıları hatırlatacak hediyelikler hazırladık. Görür görmez çocukluklarını hatırlatacak, anılarını yeniden yaşartacak bu manevi değeri yüksek hediyelik ürünleri incelemeden alışverişinize son vermeyin.

 

Hem Şık Hem De Uygun Fiyatlı Gaz Lambaları

Son yıllarda eskilere dönüş modasının çok fazla revaçta olduğu bu günlerde eğer sizlerde sevdiklerinize özellikle de yaş olarak orta yaş üstü kişilere özel bir hediye almak isterseniz ödeyeceğiniz tutarlar genellikle yüksek meblağlara denk gelir. Bu nedenle hem bütçenizi sarsmayacak hem de sürpriz yapacağınız kişiyi fazlasıyla mutlu edecek hediyelik eşya çeşitlerinden en çok beğeni alan lamba modellerimizi incelemelisiniz. Hem yakıt likiti ile çalışabilen hem de dekor olarak kullanılabilen bu lambalar ile son derece değerli bir armağan alabileceksiniz. 3 farklı boyutu ve çeşitli renkleri ile dikkat çeken bu ürünler küçük, orta ve büyük boy olmaz üzere çeşitlenir. Kırmızı, beyaz, sarı, mavi, yeşil ve mor başta olmak üzere pek çok alternatifi bulunan bu gaz lambası çeşitleri yaşı daha genç olan kişiler için tercih edilecekse kalem pil ile çalışan ve tasarımı kar küresini andıran modelleri tercih edebilirsiniz. Bu ürünler genellikle çocuk odası ve genç odalarında tercih edilir ve tıpkı bir kar küresi gibi çalıştırdığınız anda ışıklı olarak içindeki parçacıkları uçurur.

 

Gaz Lambası Hangi Eşyalar İle Kombinlenebilir?

En beğenilen hediyelik eşya modelleri arasında yer alan gaz lambaları genellikle salon veya misafir odalarında tercih edilir. Eğer bu alanlarda kullanmak istiyorsanız öncelikle hangi bölüm için kullanacağınıza karar vermelisiniz. Örneğin TV ünitesi, kitaplık ya da sehpa üstünde kullanmayı düşünüyorsanız ebatları küçük olan lambaları tercih etmelisiniz. Bu oda dekorlarınız ahşap tonlarında ise renk olarak sarı veya mor olanları tercih edebilirsiniz. Cam balkonların önünde, köşelerde kullanmak istiyorsanız en büyük boylardaki lambaları almalı ve bu ürünleri mümkünse yan yana en az 2 tane gaz lambasıyla kombinlemelisiniz.

Test

Form Gönderimi

Tamam

  • Aynı Gün İçinde Kargo İmkanı
  • 150 TL üzeri Ücretsiz Kargo
  • Vade Farksız Taksitli Ödeme
  • İnternetten Güvenli Alışveriş
  • 7 Gün İçinde İade
  • Değişim Garantisi
Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster misiniz?