Bharath Darshan Aromalı Tütsü

Ürün Kodu : Ttsstc01-4519
Puan: 0
  • Bharath Darshan Aromalı Tütsü
  • Bharath Darshan Aromalı Tütsü
%13 İNDİRİM
15,00
12,99
Bu ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Açıklama

Tütsüler birçok kişi için içinde bulundukları olumsuzlukları çözen bir kurtarıcıdır. Tütsüler yaydıkları aromalı kokular ile ortamın havasını değiştirmekte bir numaradır. Koku duyuların en önemlilerinden birisidir. Çünkü insanın içerisinde bulunduğu ruh halini doğrudan etkileyebilmektedir. Koku sinirlere direkt olarak ulaştığı için beyni en çok etkileyen duyu olarak tasvir edilebilir. İşte tütsüler de parfümler de bu sebepten ortaya çıkmış ve kullanılmıştır. Ortamın kokusu insan davranışı için önemlidir. Örneğin yasemin kokusu insan teninin kokusuna yakın olduğu için herkes için cinsel duyguları uyarabilir. Bu yüzden yasemin kokusu içeren parfümler afrodizyak etkili olarak satılır. Aynı şekilde romantik bir yemek için ortam hazırlayan biri de yasemin kokulu bir tütsü tercih eder. Özellikle yoga ve meditasyon gibi konularda odaklanmayı arttırdığı için tercih edilir. Gerçekten de sürekli aynı işi yaparken aynı kokuyu kullanmak odaklanmaya çok yardımcı olur. Tütsü çubukları hazırlanırken tamamen doğal materyaller kullanılır. Doğal olmayan, kimyasal süreçleri ile ortaya çıkmış aromatik maddelerin kullanılması önerilmez. Ne olursa olsun hiçbir kimyasal uzun süre solunulmamalıdır. Normal bir tütsü çubuğu ortalama 40 dakika boyunca yanar ve bu süre içerisinde tütsüleme yapar. Tütsünün anavatanı olan Hindistan’da üretilen Bharat Darshan Aromalı Tütsü tamamen doğal ağaç reçineleri, meyve özleri ve çiçek özleri kullanılarak üretilmiştir. Her bir paket içerisinde 20 adet tütsü çubuğu içerir. Özel formülü ve orijinal kokusunu elde etmek için bütün bu doğal maddeler elle ustaca harmanlanmıştır. Özel olarak Bharat Darshan Aromalı Tütsüler Asoka tarafından üretilmektedir ve kategorisinin en sevilen ürünüdür. Egzotik bir çiçek ve aromatik bitki çeşitleri özel bir formülle hazırlanılarak kullanılmıştır. Ortamın kokusunun dolayısıyla doğrudan insanın ruh halinin değişmesinde etkilidir. Kötü hissetmenin veya nazar gibi diğer bütün kötü enerjilerin yol olması enerji seviyelerinin yukarıya çekilmesi gibi etkileri bulunmaktadır. Tütsünün nasıl yakılacağı da bir başka sorundur. Aslında tütsü yakmak çok kolaydır. Herhangi bir tutuşturucu kullanılarak uç taraftan tütsü çubuğu yakılmalıdır. Daha sonra tutuşan çubuğu söndürmek için hafifçe sallanılabilir veya üflenilebilir. Tütsünüz tütsülemeye hazırdır.

Yorumlar 0

Bu ürün için toplam 0 yorum yapılmıştır. Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekir Giriş Yap

Taksit Seçenekleri

Finans Bank
2 Taksit3 Taksit
6,50 X 2 = 12,994,33 X 3 = 12,99

İade Koşulları

İade ve değişim işlemleri, ürün teslim tarihinden itibaren 7 işgünü içerisinde yapılmalıdır.

İade ve değişim işlemleri mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini fatura arkasında bulunan bilgilendirme formunu doldurarak göndermeniz gerekmektedir.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  • Aynı Gün İçinde Kargo İmkanı
  • 150 TL üzeri Ücretsiz Kargo
  • Vade Farksız Taksitli Ödeme
  • İnternetten Güvenli Alışveriş
  • 7 Gün İçinde İade
  • Değişim Garantisi
Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster misiniz?