Birbirinden Güzel Gaz Lambası Modelleri

15.4.2019

Değer verdiğiniz kişilere hediye almakta zorluk mu çekiyorsunuz? Özellikle de kadın arkadaşlarınıza özel anlarda ne hediye edeceğinizi bilemiyorsanız ve bir türlü doğru seçimi yapamama korkusunu içinizden atamıyorsanız size büyük kolaylık sağlayacak bir ürün ile geldik. Bu yılın en gözde hediyelik eşya çeşitleri arasında gösterilen bu ürünlerimiz onlarca farklı versiyonu ile baş döndürecek güzelliğe sahip gaz lambasından başkası değil elbette.

 

Hem Bütçe Dostu Hem De Şık Tasarımlı Gaz Lambaları

 

2019 yılı için hediyelik eşya incelemesi yapacak olursanız göreceğiniz ilk şeylerden biri artık modern kullanımlı ürünler değil de eskilere ait ve pek çoğumuzun antika diye nitelendirdiği ürünlerin fazlasıyla tercih edildiğini görebileceksiniz. Bu ürünler sadece dekor değil kıyafetlerden ayakkabılara kadar pek çok alanı etkilemiş iken sizlerde vintage tarzında ürünler ile evlerinizi renklendirebilirsiniz. Küçük, orta ve büyük boy ebatları ile karşınıza çıkacak bu gaz lambası modellerimiz çalışma masalarından tutun da pek çok alanın dekorunda tercih edilebiliyor. Dileyen kişilerin içerisine yakıt koyarak aydınlanma amacıyla da tercih edebileceği ürünlerimiz başta şeffaf rengi ile dikkat çekerken bu ürünü kırmızı, mavi, sarı, yeşil ve mor gibi canlı renkler takip ediyor. Aynı renk yakıt sıvıları da mevcut bulunan bu hediyelik eşya modellerimiz dışında sadece kalem pil ile çalışan ve daha önce hiç görmediğiniz kar küresi şeklinde tasarlanan lambalarda mevcut.

 

El Yapımı Gaz Lambaları İle Özel Anlar

Estirdiği özlemli geçmiş esintileri ile özellikle orta yaş üstü kişileri fazlasıyla büyüleyecek bu gaz lambası çeşitlerimizin daha özel sunumları olup olmadığını merak ediyorsanız; merak etmeyin onu da düşündük. Sıvı yakıtının koyulduğu fanus gibi özel üretim olan haznesinin üstüne tamamen el işlemeden yapılan desenler ile bir kat daha ilgi çekici hale getirilen el yapımı lambalarımız diğer modellerden fazlasıyla asil duruşu ile ayrılıyor. Kırmızı, mavi ve yeşil olarak sunulan renkleri ile şık işleme detayları gerçekten insanı büyüleyecek türden. Normal koşullarda kesinlikle ucuz fiyatlara alamayacağınız ve sadece firmamızın size sunduğu kolaylıkları kapsayan bu ürünlerimizi yakından incelemeyi ihmal etmeyin.

Test

Form Gönderimi

Tamam

  • Aynı Gün İçinde Kargo İmkanı
  • 150 TL üzeri Ücretsiz Kargo
  • Vade Farksız Taksitli Ödeme
  • İnternetten Güvenli Alışveriş
  • 7 Gün İçinde İade
  • Değişim Garantisi
Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster misiniz?