Mumlarla Donatılmış Bir Akşam

21.11.2019

Romantizm dünya çapında birçok insanın ilgisini ve özellikle de kadınların ilgisini çekmek ile birlikte, bu ortamı oluşturabilecek birçok aksesuar ihtiyacı da doğmuştur. Bunlardan sadece bir tanesi olan ve Dünya üzerinde çok değerli bir alkol türü olarak görülen Kanyak, aynı zamanda saklanması en zor ürünlerden bir tanesidir. Bunun için geliştirilmiş olan kanyak matarası, oldukça işlevsel olmak ile birlikte aynı zamanda birçok alkol için de kullanabilme imkanına sahiptir.

İç kısmı paslanmaz çelikten yapılmış olan, kapak ve dış kısmının ise birçok baskılı materyallerle donatılmış olan kanyak matarası, istediğiniz tüm romantik ortamları hemen hemen her yerde oluşturabilmesi ve hoş zamanlar geçirmenizi sağlamaktadır. Bu nedenle kullanılacak olan mataranın, alkolün soğukluğunu ne ölçüde etkilediğini ve koruma sağlayıp sağlamadığını bilmek oldukça önemlidir.

Eğer romantik gün ve akşamlardan bahsediyorsak, en çok üzerinde durulması gereken konulardan bir tanesi de mum dizaynı olmalıdır. Birçok kişinin sevgilisiyle romantik bir zaman geçirmek için kalp şeklinde baş harflerini yazdırdığı bu ürünler, oldukça zor zamanlarda romantik aşıkların yardımına koşmaktadır. Ancak bunların silindir ile daire şeklinde olanları var olduğu gibi sayısız kokuya sahip türleri de mevcut bulunmaktadır.

Genellikle hediyelik eşya olarak görülen kupa bardak ile ilgili, internet üzerinden çok geniş bir yelpazede satış işlemleri gerçekleşmektedir. yapım aşamasında bile yer alınabilen bu ürunler, istediğiniz ebatta kalıp halinde sizlere gönderilmektedir. Dilerseniz kalp şeklinde yapılabilen ya da hafif eğimli bir şekilde de üretilebilen bu ürünler tamamıyla sizin zevklerinize ve kişiliğinize göre şekillenebilmektedir. Eğer arkadaşınızı gerçekten tam anlamıyla tanıdığınıza inanıyorsanız, anlaşılabileceği bir sözü bu bardağa baskı yaparak hediye edebilirsiniz.

Test

Form Gönderimi

Tamam

  • Aynı Gün İçinde Kargo İmkanı
  • 200 TL üzeri Ücretsiz Kargo
  • Vade Farksız Taksitli Ödeme
  • İnternetten Güvenli Alışveriş
  • 7 Gün İçinde İade
  • Değişim Garantisi
Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster misiniz?