Buhurdanlık Kokusu

Buhurdanlık tütsü yakılan kap olarak kullanılmaktadır. Buhurdanlık kokusu ise bu kap için özel olarak üretilen farklı etkileri olan güzel kokudur. Buhurdanlık etrafa güzel kokuyu yayar. Farklı etkileri olan kokular vardır. Yorgunluğa iyi gelen stresi azaltan buhurdanlık kokusu çeşitleri bulunur. Buhurdanlık kullanımı sağlıklı bir atmosfer yaratırken manevi bir anlamı da vardır. Buhurdanlık kokuları aromalı ve esanslı olmaktadır. Buhurdanlık kokularında seçim yapabileceğiniz oldukça fazla çeşit vardır. Seçim yapabileceğiniz buhur kokusu çeşitleri arasında; Sandal Ağacı, Okaliptüs, Hindistan Cevizi, Ylıng Ylang, Mistik Sandal, Mistik Lavanta, Misk Amber, Mistik Yasemin gibi seçenekler var.

Buhur Kokusunun Mucizevî Etkileri

Yüzyıllar boyunca buhurdanlık kötü enerjileri temizlemek insanlara çok daha iyi hissettirmek için kullanılmıştır. Buhur aroması insanın manevi dengesine iyi gelen bir aromadır. Buhur aromasının çeşitlerine göre etkileri değişmektedir. Huzurlu sakin bir hava ya da ferah bir dağ havası yaratabileceğiniz buhur kokusu çeşitleri bulunmaktadır.

Buhur aromaları özel ağaç ve bitki köklerinden elde edilmektedir. Hoş kokularının yanı sıra buhur kokuları manevi dinginlik sağlama özelliğine sahiptir. Buhur kokusu bedeninizdeki ağrı ve yorgunluklara iyi gelen bir etki yaratır. Ev atmosferinin çok daha sakin ve huzurlu olmasını sağlayan buhur oda kokusu çeşitleri vardır. Baş ağrısına ve stresten kaynaklı sıkıntılara karşı etkili olan buhur kokuları da vardır.

Buhurdanlık Damlalarında Çeşitler

Buhurdanlık damlaları farklı esanslarda farklı hoş kokulara sahiptir. Buhurdanlık kokularını etrafa yayan buhurdanlık damlaları oldukça etkilidir. Tek damlayla evinizin atmosferi değişir ve bir anda güzel bir çiçek bahçesinde hissedebilirsiniz. Farklı çeşitleri olan buhurdanlık damlaları arasında; Gül Aromalı, Mistik Paçuli, Zambak Aromalı, Melisa Aromalı, Kakule Aromalı gibi çeşitler yer almaktadır.

Buhurdanlık mistik enerjileri açığa çıkaran bir etki yaratmaktadır.  Farklı aromalarda çeşitli buhur kokuları istenilen etkideki atmosfer yaratır. Buhurdanlıkta kullanılan buhur damlaları mum alevi aracılığıyla etrafa yayılmaktadır. Bu yüzlerce yıllık gelenek mistik ve aynı zamanda da sağlık açısından yararlıdır. Buhur kokularının çeşitlerine göre seçim yaparak yaşam alanlarınızda her gün farklı ve hoş bir atmosfer yaratabilirsiniz.

  • Aynı Gün İçinde Kargo İmkanı
  • 200 TL üzeri Ücretsiz Kargo
  • Vade Farksız Taksitli Ödeme
  • İnternetten Güvenli Alışveriş
  • 7 Gün İçinde İade
  • Değişim Garantisi
Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster misiniz?