Elektrikli Buhurdanlık

11.06.2019

Elektrikle çalışan buhurdanlıklar son yıllarda oldukça rağbet görüyor. Elektrikli buhurdanlık almak istiyorsanız, lütfen sizler için özenle hazırladığımız web sitemizde bulunan birbirinden güzel çeşitlerimize bakınız. Buhurdanlık toptan siparişlerinizde sizler için önemli fiyat avantajları sağlıyoruz. Sitemizde her keseye ve zevke hitap edebilecek nitelikte en ucuz buhurdanlık çeşitleri de bulunuyor.

Buhurdanlık Çeşitleri

Buhurdanlıkların yapıldıkları malzemeye göre adlandırılması şöyledir:

 1. Cam Buhurdanlık
 2. Toprak Buhurdanlık
 3. Metal Buhurdanlık
 4. Toprak Buhurdanlık
 5. Ahşap Buhurdanlık
 6. Elektrikli Buhurdanlık

Tercihinize göre sitemizde bütün buhurdanlık çeşitleri satılıyor. Lütfen inceleyip beğenmiş olduğunuz sipariş edin.

Bunlar içinde sağlık açısından en güvenilir olan elektrikli buhurdanlıktır.

Gereksiz Yere Zehirli Duman Solumayın

Buhurdanlıktan çıkan dumanların rahatlatıcı etkisi vardır. Bu etki yüzyıllardan beri bilinir. Bu bilginin ışığında buhurdanlık dumanı çeşitli şekillerde dini törenlerde, ayinlerde rahatlatıcı amaçla kullanılmıştır. Hatta zaman zaman buhurdanlıktan çıkan dumanların Kutsal Duman olarak da adlandırıldığı olmuştur.

Günümüzde buhurdanlıklar daha çok aromaterapi amacı ile kullanılıyor. Bulunulan ortamın kokusu güzel ise, bu ortamda bulunan insanların da mutlu ve huzurlu olacağı, bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Buhurdanlık kullanımı sırasında geleneksel olarak ateş kullanılır. Ateş ısındıkça buhurdanlığın içindeki materyal çevreye duman ve koku yayar. Çok eski zamanlardan beri istenen yüksek sıcaklığı  ve buharlaşmayı sağlamak için ateş kullanılmıştır. Fakat artık günümüzde modern teknoloji sayesinde gerekli sıcaklığı sağlamak için ateş yerine alternatif bir yöntem olarak elektrik kullanma şansımız var. Elektrikli buhurdanlık ile hiçbir şekilde alev kullanımına gerek olmadan tütsü kokusunu ve dumanın tadını çıkarabilirsiniz.

Normal, klasik bir buhurdanlık kullandığınızda mecburen, ateş yakmak zorunda kalacağınız  için bulunduğunuz ortama zehirli karbon vb.   gazlar salınacaktır. Oysaki elektrikli buhurdanlık kullanımı sırasında etrafa zararlı gazlar salınmaz. Elektrikli buhurdanlığı kullandığınız ortamda sadece istediğiniz aromatik kokular bulunur.

Kullanma Talimatı:

Elektrikli buhurdanlık kullanma talimatı son derece kolaydır. Elektrikli buhurdanlık tam otomatiktir.

Elektrikli buhurdanlık kullanırken izlemeniz gereken yollar şunlardır:

 1. Önce tütsünüzü yerleştirin.
 2. Elektrikli buhurdanlığı çalıştırmak için başlatma düğmesine basın.
 3. Elektrikli buhurdanlığınız zaman ayarlı olduğu için daha önceden programlamış olduğunuz süre boyunca yanacaktır.
 4. Programlanan süre bitip de cihazınız durduktan sonra, tekrar kullanmak için düğmeye basmanız gerekir. Cihazını istediğiniz süreden önce durdurmak istiyorsanız, yine başlatma düğmesine dokunarak, kapanmasını sağlayabilirsiniz.

Özellikler

Elektrikli buhurdanlıklarımız akü şarj cihazı ve tütsü teknesi ile birlikte verilir. Tek bir şarjla 4-5 tütsü döngüsü sağlanabilir. Her bir tütsü döngüsü ortalama 3 dakika sürüyor.

Ürünlerimiz satış tarihi itibariyle garantilidir. Son derece güvenli, bir ürünlerdir.

Alıcıların Soruları

Alıcıların soruları genellikle şunlardır:

 1. Çok yüksek ısı nedeniyle kullanılan plaka üzerindeki vidalar yanabilir. Bu durumda kullanımı güvenli midir?

Plakalar sıcağa çok iyi dayanırlar. Bu nedenle güvenlik açısından bir problem olmaz. Bazı kullanıcılar kullanım sırasında alüminyum folyo kullandıklarını bildiriyorlar. Böylece temizlik açısından da herhangi bir problem olmadığı söyleniyor.

 1. Bu cihazda kullanılan tütsü alev alır mı, yoksa sadece tütsünün dumanı mı buharlaşır?

Elektrikli buhurdanlık kullanımı sırasında alev almak gibi bir sorun olmaz.  Bizim size önerimiz tekrar tekrar kömür solumak yerine, sevdiğiniz kokunun tadını çıkarmaya bakın.

Elektrikli buhurdanlık kullanarak, istediğiniz bütün aromatik kokuları evinizin çatısı altına getirebilirsiniz. Sitemizde bulunan elektrikli buhurdanlık çeşitlerinden istediğinizi evinizin dekorasyonuna uygun olduğunu düşündüğünüzü sipariş verin, adresinize teslim edelim. Eğer hoş bir hediye olarak elektrikli buhurdanlık tercih ediyorsanız o zamanda sizin tarafınızdan bildirdiğiniz adrese teslimat yapabiliriz.

Test

Form Gönderimi

Tamam

 • Aynı Gün İçinde Kargo İmkanı
 • 200 TL üzeri Ücretsiz Kargo
 • Vade Farksız Taksitli Ödeme
 • İnternetten Güvenli Alışveriş
 • 7 Gün İçinde İade
 • Değişim Garantisi
Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster misiniz?