Güne Güzel Başlamanızı Sağlayan Tütsü Çeşitleri

5.2.2019

Birbirinden güzel kokuları ile her dönem popülerliğini koruyan tütsü çeşitleri ortamın havasını değiştirmekle kalmadığı gibi kişinin üzerindeki psikolojik yükü de ortadan kaldırıyor. Özellikle doğal üretim olan ve kullanan kişilerin etkilerini doğruladığı farklı tütsüler sayesinde sizlerde güne zinde başlayabilirsiniz.

Tütsü Nasıl Yapılır?

Değişik tütsülük modelleri ile tamamlanıp evlerinizi, iş yerlerinizi hatta ve hatta arkadaşlarınızın evlerini tamamlayan tütsüler genellikle kendine hasa güzel kokusu bulunan bitki ve ağaçlardan elde ediliyor. Bu kokuların çeşitli yöntemlerle muhafaza edilerek tütsü haline dönüştürüldüğü ürünler arasında hiçbir müdahaleye maruz kalmadan direkt odun parçası şeklinde satışa çıkarılanları da mevcuttur.

Tütsü Neden Kullanılır?

Yüzyıllar boyunca değişik faaliyetlerde başrol oyunculuğunu üstelen tütsü sadece yaydığı koku nedeniyle tercih edilen bir ürün değil. Elbette ki sevdiğimiz kokuları ile bulunduğumuz ortamları renklendirmek isteriz ancak kişinin ruhen ve mental anlamda rahatlamasına yardımcı olabilen kokulu tütsü çeşitleri ile başta stres, gerginlik, baş ağrısı, uykusuzluk, negatif düşünceler ve kötü düşüncelerden kısa sürede arınmanız mümkün.

Tütsü Çeşitleri Neler?

Hediyelik tütsüler sayfamızdan kolayca görebileceğiniz gibi özellikle hem mistik kokular hem de ferahlatıcı etkisi bulunan tütsülere yer veriyoruz. Bu tütsüler onlarca farklı markanın ürünü olmasına rağmen belli başlı kokular en çok tercih edilenler oluyor. Özellikle zambak, orkide, siyah büyü gibi kokularımızın yanında %100 doğal olmasıyla Palo Santo’da hızlı tükenen ürünlerimizden. Yoga ve meditasyon gibi rahatlama egzersizi yapan kişiler için özel olarak hazırlanan tütsü çeşitlerimizde kesinlikle denenmesi gerekenler arasında yer alıyor. Kolayca tütsü siparişi oluşturabileceğiniz ürünlerimizi ister tek paket isterseniz de birden fazla seçim yaparak alabilirsiniz.

Tütsü Nasıl Sipariş Verilir?

Online satış sayfamıza kolaylıkla giriş yaparak tütsü satın al diyebileceğiniz onlarca çeşit ürünümüz bulunuyor. Kullanım amacınıza veya sevdiğiniz kokulara göre yapacağınız bu tercihleri dilerseniz kredi kartına taksit imkanı ile ödeyebilirsiniz. Nakit ödemeyi tercih etmek isteyen müşterilerimiz de banka havale seçeneği ile kısa sürede seçimini yaptığı ürüne kavuşabiliyor. Üstelik tüm ürünlerimizde sorgusuz sualsiz 7 gün süren iade hakkıyla beraber.

Test

Form Gönderimi

Tamam

  • Aynı Gün İçinde Kargo İmkanı
  • 150 TL üzeri Ücretsiz Kargo
  • Vade Farksız Taksitli Ödeme
  • İnternetten Güvenli Alışveriş
  • 7 Gün İçinde İade
  • Değişim Garantisi
Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster misiniz?