Hakkımızda

Tutsucesitleri.com sitemiz üzerinden sizlere en kaliteli ürünleri sunuyor, uygun fiyatlar üzerinden işlem yapmanıza yardım ediyoruz. Ürün yelpazemizin çok geniş olması, insanların seçim yaparken aradıklarını bulabilmesine yardımcı oluyor. Tütsü çeşitleri ile sınırlı kalmıyor bunun yanında mum, buhardanlık, tütsülük ürünlerini de sizlere sunuyoruz. Üstelik akıllı sıralama yapma özelliğimiz olduğu için kullanıcılarımız kendi kriterlerine uygun olan ürünleri anlık olarak seçebiliyor. Fiyata göre artan, fiyata göre azalan, ürün adına göre, stoktakiler üzerinden hemen karar verme aşamasına geçebiliyorsunuz. Bunların yanında üyelik işlemlerini yaparsanız pek çok farklı avantajlarımızdan yararlanabiliyorsunuz.

Üyelik aşamasında vermiş olduğunuz tüm bilgilerin korunduğunu göreceksiniz. Aynı zamanda SSL 128 bit şifreleme sistemi üzerinden güvenilir bir giriş işlemi yapabiliyorsunuz. Aynı şekilde ürünleri sipariş ettiğiniz zaman aynı gün kargoya verilebilmesi için 09:00 ile 17:00 arasında sipariş vermeniz gerekiyor. Kargo firmaları ile anlaşmalı olarak çalışıyor, satın almış olduğunuz ürünleri sizlere en kısa süre içerisinde ulaştırıyoruz.

Ürünlerin firma içerisinden çıkışı ile birlikte garanti süreleri başlayacaktır. Firmamızın sizler için sunmuş olduğu garanti süresi ise 7 gün kadar oluyor. Aksi belirtilmediği sürece 7 gün içerisinde garanti kapsamından yararlanabiliyorsunuz. Fakat bu aşamada fabrika hatası olması çok önemlidir. Kullanım hatası garanti kapsamında kabul edilmemektedir.

Sitemizi takip etmek istiyorsanız sosyal ağlar üzerinden işlem yapmanız mümkün oluyor. Twitter, Google+ ve Facebook üzerinden firmamızı takip etmeniz söz konusudur. E bültenimiz üzerinden bilgi almak çok kolaydır. Siteye e mail adresinizi verdiğiniz zaman site ile ilgili tüm gelişmelerden anlık olarak haberdar olabiliyorsunuz.

Ödeme seçenekleri söz konusu olduğunda hem Visa hem de Mastercard seçenekleri karşınıza çıkıyor. Bunlardan birini seçerek hizmet alabiliyorsunuz. Bankalar ile olan anlaşmalara göre de taksitlendirme seçeneklerine ulaşabiliyorsunuz. Ödeme yaparken vermiş olduğunuz kredi kartı bilgileri hiçbir şekilde 3.şahıslar ile paylaşılmıyor. İşlem ardından verilen tüm kredi kartı bilgilerinin sistemin veri tabanından silindiğini görebiliyorsunuz. Bu da sitemizin içerisinde güvenilir, kaliteli, sağlam bir hizmet almanıza ve kar elde edebileceğiniz alışverişler yapmanıza vesile olan bir durumdur. Önce kuralları öğrenin, sonra da üye olun. 

Test

Form Gönderimi

Tamam

  • Aynı Gün İçinde Kargo İmkanı
  • 200 TL üzeri Ücretsiz Kargo
  • Vade Farksız Taksitli Ödeme
  • İnternetten Güvenli Alışveriş
  • 7 Gün İçinde İade
  • Değişim Garantisi
Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster misiniz?