Hediyelik Eşyalarınızın Arasına Mum Eklemek İster Misiniz?

5.2.2019

Evimizde sahip olduğumuz mumları hem dekorasyon hem de ihtiyaç duyulduğunda aydınlık sağlamak için kullanabilirsiniz. Elbette mumları kolayca evde kendiniz de yapabilir ve kullanabilirsiniz. Ayrıca mum siparişi vermek isterseniz sitemiz de her daim hazır olacaktır.

Mum Yapmak İçin Malzemeler

 • 100 gram stearin (hobi dükkanlarından)
 • 1 kilogram parafin (iletim sırasında kullanılabilir)
 • Renk (tebeşir)
 • Saf pamuk ipi ve balmumu
 • Çiçek özü

Evde Mum Nasıl Yapılır?

Sert parafini bir kasede düşük ateşte eritin. Kullandığınız kabın eski olduğundan emin olun. Stearin ekleyin. Sıvı hale gelinceye kadar karıştırın. Boya ile birlikte çiçek özünü eklemeyi unutmayın. Çünkü çiçek özü, bir mum yaktığınızda harika bir koku yayar.

Mum sıvısını eklemeden önce dökeceğiniz kaba, temiz bir pamuk ip veya mum fitili yerleştirin. Sıvıyı hemen kabın içine dökün. Oda sıcaklığında bekledikten sonra hafifçe dondurun. Mum donmaya hazır demektir.

Hediyelik Seçenekleri Arasında Artık Mum Da Var

Mum çeşitleri günümüzde amaca bağlı olarak farklı üretilmektedir. Şu anda mumu kullanacağınız yer çok önemlidir. Bozkurt markası en kaliteli mumları ürettiği için en çok bilinen markalardan biridir. Bu noktada, çeşitli renklerde yapılmış mumları sitemizde bulabilirsiniz. Silindirik kokusuz mum seçenekleri 12x7 boyutundadır. Genellikle dekoratif amaçlı kullanılır. Renk alternatifleri de oldukça yüksektir.

Birçok insan, yaşadıkları evin atmosferini değiştirmek için farklı hediyelik eşyalara yönelir. Hediyelik mumlar işte burada çok önemli bir seçenek olabilir. Hediyelik eşyalar arasında görebileceğimiz büyük bir şamdan farklı bir seçenek olacaktır. Şıklık abidesi olarak kullanabileceğiniz çeşitli mum türleri ve renkleri vardır. Bu modellerin seçimi basittir. Çok farklı mum modelleri de var. Çevrimiçi alışveriş yapmak isteyenlerin önce siteye üye olmaları gerekir. Ardından da mum satın al seçenekleri ile sepetinize istediğiniz mumları ekleyebilirsiniz. Sonra istediğiniz mumu satın alabilirsiniz. Teslim işlemi çok hızlı olduğu için ürünler sadece iki gün içerisinde kapınıza teslim edilecektir. Özel olarak paketlenmiş şekilde hediyeniz hemen hazır olacaktır.

Mevcut ürünlerden seçim yapmak isteyenler farklı mumlar kategorisine de bakmalıdır. Bu aşamadaki çeşitli alternatifleri değerlendirebilirler. Balmumu çok faydalı olduğu için hedeflerinize uygun bir ürün olabilir. Bu noktada en büyük ilgi genellikle Sevgililer Günü'nde alınan kalp şeklindeki mumlardan kaynaklanır. Mum türlerine göre farklı renklerdeki kalp şeklindeki mumlar, birden fazla şekilde ve özel ambalajlarda satılmaktadır. Büyük mumlarla hoş bir atmosfer oluşturmak da kolay olacaktır. Ayrıca kokulu mum ışığında evlilik teklif etmek çok etkilidir.

 

Test

Form Gönderimi

Tamam

 • Aynı Gün İçinde Kargo İmkanı
 • 150 TL üzeri Ücretsiz Kargo
 • Vade Farksız Taksitli Ödeme
 • İnternetten Güvenli Alışveriş
 • 7 Gün İçinde İade
 • Değişim Garantisi
Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster misiniz?