Hem Kullanışlı Hem De Şık Buhurdanlık Modelleri

12.3.2019

Birbirinden şık ürünler ile hem evini hem de iş yerlerini süslemeyi sevenlere özel olarak tasarlanan buhurdanlık modellerimize bir bakmalarını öneriyoruz. Özellikle farklı tasarım ürünler uygun fiyatlardan almak isteyenlerin sık uğradığı online sayfamızdan dilediğiniz ürünü ister tek başına isterseniz de setli buhurdanlık olarak hazır halde alabilirsiniz.

 

Buhurdanlık Nedir, Nasıl Kullanılır?

 

Tütsü, kokulu mum, oda parfümü gibi ürünleri sık kullanan kişiler bu ürünlerin koku etkisinin kısa süreli olduğunu çok iyi bilirler. Bunlardan çok daha uzun süre etki sağlayan ve bir adet tea light mum ile koku esansı sayesinde kullanılabilen buhurdanlık çeşitleri son yılların en gözde ürünleri arasında yer alıyor. Kullanımı da son derece basit olan bu ürünler için ilk önce hangi kokuları kullanmak istediğinize karar vermeniz gerekiyor. Sevdiğiniz veya etki alanına göre alabileceğiniz bu sıvı koku esansları sayfamızdan kolayca ulaşabileceğiniz esanslardır. Buhurdanlık tasarımının alt haznesindeki boşluğa bir adet tea light mum yakıp koymalısınız. Üst hanede yer alan hazneye de birkaç damla koku esansı dökmeniz yeterli olacaktır. Mum yandığı sürece ısınarak seçmiş olduğunuz kokunun yayılmasını sağlayan bu şık buhurdanlıklar ile ortamda uzun süreli temiz koku sağlayabilirsiniz.

 

 

İdeal Kullanım Sağlayan Buhurdanlık Çeşitleri

 

Hem kötü kokular ile baş etmek için hem de rahatlamak için tercih edilen ürünlerin başında gelen buhurdanlık çeşitleri ile sevdiklerinize hoş bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Genellikle siyah, kahve ve beyaz tonlarında hazırlanan ancak değişik renkli versiyonları da bulunan ürünlerimiz her odada kullanılabildiği için tasarım olarak hem genel hem de özel figürler tercih edilmiştir. Başta mutfak, çocuk odası, banyo ve yatak odaları için tercih edilebilecek fil, insan eli, kafes figürlü, çaydanlık, baykuş ve silindir şeklindeki klasik tasarımlar göze çarpar. Bu ürünler çok uygun fiyatlı olup canlı renkler ile hazırlanmıştır. Bunların dışında özel olarak Buda heykeli, firavun tanrıları, çeşitli boyut ve şekillerde dua eden melek figürleri ile hazırlanan buhurdanlıklarımız cam hazneli görselliği yüksek ürünlerdendir. İş yerleri, salonlar ve misafir odalarında daha çok tercih edilen bu ürünlerin bir diğer özelliği de eskitme teknikleri kullanılarak vintage tarza uyarlanmış olmalarıdır. Hem beyaz hem de koyu renk seçenekleri bulunan bu ürünler ile modayı da yakından takip etmiş olacaksınız.

Test

Form Gönderimi

Tamam

Editörün Seçimi

  • Aynı Gün İçinde Kargo İmkanı
  • 150 TL üzeri Ücretsiz Kargo
  • Vade Farksız Taksitli Ödeme
  • İnternetten Güvenli Alışveriş
  • 7 Gün İçinde İade
  • Değişim Garantisi
Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster misiniz?