İade İptal Teslim Şartları

Üye olduğunuz zaman kullanım şartlarını da iade şartlarını da kabul etmiş sayılırsınız. Ürünlerin 1 hafta süre ile garantili olduğunu bilmeniz gerekiyor. Ama bu 1 hafta aksi belirtilmediği sürece değişmeyecektir.

Eğer ki ürünün fabrikadan hatalı çıktığını düşünüyorsanız o zaman ürünü iade edebiliyorsunuz. Bu aşamada yapılacak olan nakliye ücretlerini kullanıcı ödeyecektir.

Ürünü alırken öncelikle iade etme haklarınızı en iyi şekilde araştırın. Çünkü üye olan her bir kullanıcı tüm bu bilgileri ve kuralları kabul etmiş sayılır. O nedenle kurallar ve şartlar sizlere uymuyorsa o zaman üye olmama hakkınız vardır.

Ürünü iade etmek istiyorsanız neden iade etmek istediğinizin geçerli bir nedenini dilekçe şeklinde sunmak durumundasınız. Aynı zamanda faturasının olması ve çıkış fabrikasına gönderilmesi önemlidir. İncelemelerden sonra kusurlu bir ürün olmadığı anlaşıldığı durumlarda geri gönderim yapılacaktır. Ama kusurlu bir ürün söz konusu olursa ürün için ödenen ücret 1 hafta içerisinde hesabınıza geri aktarılacaktır.

Eğer ki iade etmek istediğiniz üründe bir hasar varsa, aynı zamanda ambalajında bir açılma ya da bozulma söz konusu oluyorsa o zaman sitemiz bu ürünü geri almayacaktır. En uygun nakliye üzerinden firmaya gönderim yapmanız gerekiyor.

Bankalar üzerinde anlaşmalarımız olduğu için iade durumlarında bankalar üzerinden kredi kartı ya da banka hesabına 48 gün içerisinde iade söz konusu olacaktır.

Eğer ki nakliye sırasında ürün üzerinde bir hata söz konusu oluyorsa, ambalajında bir yırtılma ya da çizilme, düşme ya da kırılma bu gibi durumlardan firmamız sorumlu değildir. Kullanıcıların ürünleri takip etmesi ve nakliye firmaları ile iletişimde olması tamamen kendi sorumlulukları altındadır.

Siparişlerinizi istediğiniz zaman iptal edemiyorsunuz. Sadece gün içerisinde sipariş veriyorsanız o siparişi iptal etme hakkınız söz konusu olacaktır. Bu aşamada kredi kartınız üzerinden ekstra bir işlem ücreti kesilmiyor. Fakat bu durum sadece aynı gün içerisinde vermiş olduğunuz siparişleri iptal ettiğiniz zaman geçerli olan durumlardan biridir. Eğer ki ürünün teslimatı yapıldıysa ya da nakliyeye verildiyse o zaman üründen cayma ya da ürünü iptal etme hakkınız olmayacaktır.

Test

Form Gönderimi

Tamam

  • Aynı Gün İçinde Kargo İmkanı
  • 200 TL üzeri Ücretsiz Kargo
  • Vade Farksız Taksitli Ödeme
  • İnternetten Güvenli Alışveriş
  • 7 Gün İçinde İade
  • Değişim Garantisi
Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster misiniz?