Jade Doğal Taş Masaj Aleti

Ürün Kodu : Dgltsmsjlt16
Puan: 0
 • Jade Doğal Taş Masaj Aleti
%13 İNDİRİM
149,99
129,99
Bu ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Açıklama

Jade Doğal Taş Masaj Aleti

 • Cildinizin pürüzsüz olmasını ve aynı zamanda da eşsiz bir görünüme kavuşmak istiyorsanız Jade Doğal Taş Masaj Aleti kullanabilirsiniz!
 • Ürün boyu 14 – 18 cm arasındadır.
 • Büyük silindir 4 – 8 cm arasında,
 • Küçük silindir 2 – 5 cm arasında değişiklik göstermektedir.
 • Masaj aletinin her iki tarafı da dönebildiği için yüzünüz ya da vücudunuz için rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 • Doğal taşın özelliklerini tam olarak göstermesi için masaj aletini bir süre buzdolabında bekletip kullanmanız yararlı olacaktır.
 • Doğal taştan üretildiği için her ürünün renginde ve şeklinde ufak değişiklikler görülebilmektedir.

Harika Görünüme Kavuşmak İsteyenler İçin

Yeşim ya da Jade taşı, doğal taşlar arasından çok eski zamanlardan beri şifalı özellikleri ile kullanılan, vücuda manevi ve fiziksel olarak pek çok yararı bulunan bir taştır. Mitr olarak sunduğumuz Jade Doğal Taş Masaj Aleti sayesinde cildinizi pürüzsüz bir görünüme kavuşturabilir, aynı zamanda da dinamik ve canlı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yeşim taşı neredeyse tüm uygarlıklar için önemli olmuş, gerek mücevher gerekse şifalı özellikleri ile kullanışmış bir taş özelliği taşımaktadır. Yeşim taşı pek çok konuda yarar göstermektedir. Aşırıya kaçan duygusallıkları engellemesi, düşünceleri netleştirmesi, aklı güçlendirmesi, rahatlık sunması, kaygı ve stresten uzaklaştırması, çakraların dengelenmesi gibi manevi ihtiyaçların yanında fiziksel olarak da yararları bulunmaktadır.

Yüksek tansiyonu dengeleyen, kalp hastalıklarına iyi gelen, kanı toksinlerden arınması ve gözler için faydaları ile birlikte beden sağlığının da iyi olmasını sağlamaktadır. Özellikle kendisini hem ruhsal hem de fiziksel olarak kötü hisseden kimselere karşı son derece olumlu özellikler sunmaktadır.

Duygularınızı kontrol edemiyor ve bundan kaynaklı yaşamınız için çeşitli sorunlar yaşıyorsanız yeşim taşı duygularınız için son derece iyi bir dengeleyici olarak hizmet vermektedir. Aynı zamanda dikkat dağınıklığı gibi sorunlara da iyi gelen yapısı sayesinde, gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuz odaklanmayı yeşim taşı ile birlikte sağlayabilirsiniz.

Tüm bu özelliklerinden vücudunuz için yararlanmak için masaj aletini yüzünüz için şu şekilde kullanabilirsiniz;

Yanaklar ve Çene; silindirin büyük ucunu çenenizin ortasına koyarak orta basınçta kuvvet uygulayarak kulağınıza doğru yuvarlama hareketi yapın. Bu hareketi en az 5 kez yapabilirsiniz. Özellikle yeni masaj yapmaya başlayanlar için yanakların direnç gösterdiği noktalarda daha sert bir basınç uygulayabilirsiniz. İşlem sonrasında diğer yanağınıza geçebilirsiniz.

Alın: özellikle kırışıklıkları gidermek için alın bölgesi için yapacağınız masajlar çok etkili olacaktır. Silindirin büyük ucunu kullanarak orta kuvvette kulaklarınıza doğru yuvarlama hareketi yapınız. Bu hareketi en az 5 kez yaptıktan sonra diğer tarafınıza uygulamaya geçebilirsiniz.

Göz altları ve kaşlar; göz altı torbaları yüz estetiği için son derece kötü bir görünüm elde edilmesini sağlamaktadır. Bu torbaları azaltmak için silindirin küçük ucunu iç gözünüzden dış köşeye kadar en az 10 kez olacak şekilde yuvarlama hareketi yapın. Kaş bölgeniz için ise yine silindirin küçük ucunu burnunuza yakın olan bölgeye koyarak, kulaklarınıza doğru yuvarlama hareketi yapabilirsiniz. Bu işlem ile birlikte yeşim taşı özellikle baş ağrılarına karşı son derece iyi gelmektedir.

Göz kenarı kırışıklıkları; küçük ucu kullanarak yumuşak – orta basınç uygulayarak gözünüzün köşesinden küçük ucu hızlıca aşağı yukarı ve sağa sola doğru hareket ettirin. İşlem sonrasında diğer bölgeniz için de aynı hareketleri yapın.

Çene: büyük silindiri çenenizin ortasına koyarak orta kuvvette bir basınç uygulayarak sağa sola, ileri geri yuvarlama hareketlerini en 5 kez olacak şekilde yapın. Küçük bir çene yapısına sahip olanlar küçük ucu kullanabilirler.

Yorumlar 0

Bu ürün için toplam 0 yorum yapılmıştır. Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekir Giriş Yap

Taksit Seçenekleri

Finans Bank
2 Taksit3 Taksit
65,00 X 2 = 129,9943,33 X 3 = 129,99

İade Koşulları

İade ve değişim işlemleri, ürün teslim tarihinden itibaren 7 işgünü içerisinde yapılmalıdır.

İade ve değişim işlemleri mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini fatura arkasında bulunan bilgilendirme formunu doldurarak göndermeniz gerekmektedir.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 • Aynı Gün İçinde Kargo İmkanı
 • 200 TL üzeri Ücretsiz Kargo
 • Vade Farksız Taksitli Ödeme
 • İnternetten Güvenli Alışveriş
 • 7 Gün İçinde İade
 • Değişim Garantisi
Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster misiniz?