Jasper Doğal Taş Masaj Aleti

Ürün Kodu : Dgltsmsjlt13
Puan: 0
 • Jasper Doğal Taş Masaj Aleti
 • Jasper Doğal Taş Masaj Aleti
%13 İNDİRİM
149,99
129,99
Bu ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Açıklama

Jasper Doğal Taş Masaj Aleti

 • Kendinizi sağlıklı ve güçlü hissetmek istiyorsanız özel olarak yüzünüz ve vücudunuz için sunulan Jasper Doğal Taş Masaj Aleti tam sizin için!
 • Ürünün boyu 14 – 18 cm arasındadır.
 • Büyük silindir 4 – 8 cm arasında,
 • Küçük silindir ise 2 – 5 cm arasında değişiklik göstermektedir.
 • İki taraflı kullanıma olanak verdiği için yüzünüzün ve vücudunuzun dilediğiniz her bölgesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 • Doğal taşın şifalı özelliklerini tam olarak gösterebilmesi için bir süre buzdolabında bekletip kullanmanız tavsiye edilmektedir.
 • Doğal taştan üretilmiş olması nedeniyle her ürünün renginde ve şeklinde ufak farklılıklar görülebilmektedir.

Cildinizi ve Ruhunuzu Güzelleştirin

Doğal taşlar arasında güçlü tedavi edici özellikleri ile öne çıkan Jasper taşını vücudunuzda hissetmeniz için Mitr olarak Jasper Doğal Taş Masaj Aleti sizlere sunuyoruz. Özel olarak sunduğumuz bu masaj aleti sayesinde hem vücudunuz hem de maneviyatınız için son derece etkili bir şekilde şifa bulabilirsiniz.

Doğal taşlar, doğal koşullar altında oluşmuş bu yüzden yaşamın tüm enerjisini içinde taşıyan taşlara verilen isimdir. İçlerinde barındırdıkları enerji sayesinde olumsuz enerji oluşan durumlarda güçlü bir dengeleyici olarak öne çıkarlar. Jasper taşı, doğal taşlar arasında özellikle çakraları dengelemesi ile tanınmaktadır. Bilindiği gibi çakralar, vücut üzerindeki farklı enerji alanlarıdır ve hepsinin dengede olması gerekmektedir. Dengesiz olduklarında çeşitli sorunların yaşanmasına, aynı zamanda da kişinin mutsuz olmasına neden olmaktadırlar. Bu durumun önüne geçmek için güçlü bir çakra dengelemesi yapmak gerekmektedir. Güçlü bir şekilde çakra dengelemesi yapmak için ise sunmuş olduğumuz bu özel masaj aletinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kolay ve rahat bir kullanıma sahip masaj aletini yüzünüzde uygulamak isterseniz şu yöntemleri takip edebilirsiniz;

Yanaklar ve çene: yüzün ilk dikkat çeken ve genelde kişilik tahlilleri için etkili olan yanak bölgesinin parlak, diri ve kırışıklıklardan uzak olması için silindirin büyük ucunu çenenizin orta kısmına yerleştirin. Buradan kulak hizanıza doğru en az 5 kez olacak şekilde yuvarlama hareketi yapın. Hareket sonrasında diğer yanak bölgenize geçebilirsiniz. Kısa süreler içerisinde canlı bir görünüm elde edilmesini sağlayacaktır.

Alın: silindirin büyük ucunu burnunuzun yukarısına yerleştirin. Ardından orta basınçta bir kuvvet sergileyerek kulaklarınıza doğru yuvarlama hareketi yapın. Baş ağrısı gibi rahatsızlıklar için son derece etkili olan bu hareketi en az 5 kez yapabilirsiniz.

Göz altları ve kaşlar; yüzünüzdeki canlılığı gösteren ve çeşitli sorunlar oluştuğunda yaşlı görünmeye sebep olan göz altları için silindirin küçük ucunu kullanarak masaj yapabilirsiniz. Küçük ucu iç göz hizanızdan dış köşeye doğru en az 10 kez olacak şekilde yuvarlayın. İşlem sonrasında diğer gözünüze geçebilirsiniz. Kaşlarınız için de küçük ucu kullanabilirsiniz. Burnunuza yakın tarafa silindiri koyarak kulaklarınıza doğru yuvarlama işlemi yapın. Bu hareketi yine en az 10 kez yapabilirsiniz.

Göz kenarı kırışıklıkları; yaşlı görünmenin en önemli etmeni olan göz kenarı kırışıklılarını gidermenin en doğal yollarından birisi onlara düzenli olarak masaj yapmaktadır. Silindirin küçük ucunu gözünüzün kenarına yerleştirerek yukarı aşağı doğru hızlı bir şekilde hareket ettirin. Daha sonra diğer taraf için de aynı yöntemi uygulayabilirsiniz.

Çene; silindirin, çene yapınıza göre büyük ya da küçük ucunu çenenizin ortasına yerleştirin. Ardından hızlı hareketler ve orta basınçla birlikte aşağı yukarı ya da ileri geri yuvarlama hareketleri yapınız. Çenenizin sert olan kısımları için daha büyük baskı uygulayabilirsiniz. Masaj aletini her kullanım sonrasında mutlaka temizleyiniz, kullanım öncesinde bir süre buzdolabında bekletiniz.

Yorumlar 0

Bu ürün için toplam 0 yorum yapılmıştır. Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekir Giriş Yap

Taksit Seçenekleri

Finans Bank
2 Taksit3 Taksit
65,00 X 2 = 129,9943,33 X 3 = 129,99

İade Koşulları

İade ve değişim işlemleri, ürün teslim tarihinden itibaren 7 işgünü içerisinde yapılmalıdır.

İade ve değişim işlemleri mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini fatura arkasında bulunan bilgilendirme formunu doldurarak göndermeniz gerekmektedir.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 • Aynı Gün İçinde Kargo İmkanı
 • 200 TL üzeri Ücretsiz Kargo
 • Vade Farksız Taksitli Ödeme
 • İnternetten Güvenli Alışveriş
 • 7 Gün İçinde İade
 • Değişim Garantisi
Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster misiniz?