Kaplan Gözü Doğal Taş Masaj Aleti

Ürün Kodu : Dgltsmsjlt08
Puan: 0
 • Kaplan Gözü Doğal Taş Masaj Aleti
 • Kaplan Gözü Doğal Taş Masaj Aleti
%13 İNDİRİM
149,99
129,99
Bu ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Açıklama

Kaplan Gözü Doğal Taş Masaj Aleti

 • Duygularınıza hitap eden ve aynı zamanda da cildinizi güzelleştiren bir masaj aleti arıyorsanız özel olarak sunduğumuz Kaplan Gözü Doğal Taş Masaj Aleti tercih edebilirsiniz!
 • Ürün 14 – 18 cm arasında boyuta sahiptir.
 • Büyük silindir 4 – 8 cm arasında,
 • Küçük silindir 2 – 5 cm arasındadır.
 • İki taraf da kullanıldığı için masaj aletini yüzünüz ve vücudunuz için rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 • Kullanmadan önce doğal taşın etkisini daha fazla gösterebilmesi için bir süre buzdolabında bekletmeniz yararlı olacaktır.
 • Doğal taştan üretildiği için her ürünün rengi ve şeklinde ufak farklılıklar görülebilmektedir.

Duygularınız ile Birlikte Güzelliğe Kavuşun

Doğal taşlar arasında etkili bir duygu dengeleyici olarak öne çıkan kaplan gözü taşı, vücut açısından hem fizyolojik hem de psikolojik olarak oldukça faydalıdır. Güçlü bir duygu düzeltici olan kaplan taşı sayesinde dengesiz ruh halinden kurtulabilir, öfke, üzüntü, hüzün, mutsuzluk ve stres gibi istenmeyen duygularınızı geride bırakabilirsiniz. Özellikle inatçı olan kişilerin inatlarının kırılması için son derece etkili özellikler göstermektedir. Kaplan taşı aynı zamanda cesareti arttırmakta ve özellikle yaşamda yolunuzu kaybettiğinizi düşündüğünüz zamanlarda büyük yararlar sunmaktadır. Yaşam yolunda kendinizi amaçsız hissettiğiniz anlarda yeni bir yol bulmak ya da çıkış yollarını düşünmeniz için gereken enerjiyi size sunmaktadır. Bu bakımdan ortamdaki olumsuz enerjinin de giderilmesine, çakralarınızın düzenlenmesine yardımcı olmaktadır.

Kaplan gözü taşı aynı zamanda astım hastaları için de iyi gelmekte ve rahat bir şekilde teneffüs yapabilmelerini sağlamaktadır. Solunum yollarını rahatlığı için astım hastalarında sık görülen krizlerin önüne geçmekte, özellikle uyku esnasında rahat bir şekilde uyumalarını sağlamaktadır. Mitr olarak özel sunduğumuz Kaplan Gözü Doğal Taş Masaj Aleti sayesinde hem duygularınızı ve fizyolojik rahatsızlıklarınızı giderebilir hem de vücudunuzun genç ve güzel görünmesi için son derece özel bir masaj yapabilirsiniz. Bu özel masaj aletini kullanmak için şu  yöntemi uygulayabilirsiniz:

Yanaklar ve Çene: Silindirin büyük ucuyla bu bölgelerinize masaj yapabilirsiniz. Yanak bölgeniz, yüzünüzün en çok dikkat çeken ve genelde cilt bozukluklarında da ilk tepki veren yerler olma özelliği taşımaktadırlar. Silindirin büyük ucunu çenenizin ortasına yerleştirerek orta basınçla birlikte kulaklarınıza doğru yuvarlama hareketi yapın. Bu hareketi en az 5 kez yaptıktan sonra diğer yanağınıza geçebilirsiniz. Yanaklarınızdaki gerginlik bu sayede ortadan kalkacaktır.

Alın: Silindirin büyük ucu ile birlikte alın bölgenize de rahatça masaj yapabilirsiniz. Özellikle baş ağrısı çekenler için bu bölgeye yapılacak masaj oldukça önemlidir. Alnınızın ortasına silindiri koyarak kulaklarınıza doğru yuvarlama hareketini en az 5 kez yapın. Daha sonra diğer tarafa geçebilirsiniz.

Göz altları ve kaşlar: Narin bölgeler oldukları için bu bölgeler için silindirin küçük ucunu kullanabilirsiniz. Göz altlarınızdaki torbaların giderilmesi için küçük ucu iç göz kenarınıza koyarak dış köşeye doğru yuvarlayın. Bu hareketi en az 10 kez yaptıktan sonra diğer göz kenarınıza geçebilirsiniz. Kaşlarınız için de küçük ucu kullanarak burun hizasından başlayarak kulaklarınıza doğru yuvarlama hareketi yapabilirsiniz. Büyük bir rahatlık duyumsayacaksınız.

Göz kenarı kırışıklıkları: Küçük ucu kullanarak gözünüzün kenarından hızlı hareketler ile yukarı aşağı doğru yuvarlama hareketleri yapın. Göz bölgeniz hassas bir bölge olduğu için bu hareketi yumuşak bir basınç ile yapabilirsiniz. İşlem sonrasında diğer gözünüze geçiniz.

Çene: Orta kısmına çene yapınıza göre büyük ya da küçük ucu yerleştirerek ileri geri ve sağa sola yuvarlama hareketleri yapınız. Sert bölgeler için daha fazla basınç uygulayabilirsiniz.

Yorumlar 0

Bu ürün için toplam 0 yorum yapılmıştır. Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekir Giriş Yap

Taksit Seçenekleri

Finans Bank
2 Taksit3 Taksit
65,00 X 2 = 129,9943,33 X 3 = 129,99

İade Koşulları

İade ve değişim işlemleri, ürün teslim tarihinden itibaren 7 işgünü içerisinde yapılmalıdır.

İade ve değişim işlemleri mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini fatura arkasında bulunan bilgilendirme formunu doldurarak göndermeniz gerekmektedir.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 • Aynı Gün İçinde Kargo İmkanı
 • 200 TL üzeri Ücretsiz Kargo
 • Vade Farksız Taksitli Ödeme
 • İnternetten Güvenli Alışveriş
 • 7 Gün İçinde İade
 • Değişim Garantisi
Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster misiniz?