Kedigözü Doğal Taş Masaj Aleti

Ürün Kodu : Dgltsmsjlt15
Puan: 0
 • Kedigözü Doğal Taş Masaj Aleti
 • Kedigözü Doğal Taş Masaj Aleti
%13 İNDİRİM
149,99
129,99
Bu ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Açıklama

Kedigözü Doğal Taş Masaj Aleti

 • Güçlü bir enerji dengeleyici ve endişe giderici olan aynı zamanda da vücudunuz için kullanabileceğiniz Kedigözü Doğal Taş Masaj Aleti şimdi satışta!
 • Ürünün boyu 14 – 18 cm arasındadır.
 • Büyük silindir kısmı 4 – 8 cm arasında,
 • Küçük silindir ise 2 – 5 cm arasında değişmektedir.
 • İki tarafından da kullanıma olanak verdiği için yüzünüz ve vücudunuz için rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 • Doğal taşın özelliklerini gösterebilmesi için masaj öncesi bir süre buzdolabında bekletmeniz önerilmektedir.
 • Doğal taştan üretildiği için her ürünün rengi ve şeklinde ufak değişiklikler olabilmektedir.

Cildinizi Özel Taş ile İyileştirin

Kedigözü taşı, kuvars grubuna ait olan ve şifalı özellikleri ile öne çıkan, son derece nitelikli bir taştır. Ancak yapısı diğer kuvarslara göre oldukça farklıdır. Yanar döner özelliği ve içinde hava boşlukları bulunmaktadır. Bu boşlukların içerisinde ise mavi asbest bulunmaktadır. Taşın içerisinde yer alan dikey lifler taşın kedigözü diye adlandırılmasına neden olmaktadır. Değerli taşlar arasında öne çıkan kedigözü taşı sağlık üzerinde pek çok yararı bulunmaktadır.

Bilinen en büyük yararı topraklama taşı olarak kullanılmasıdır. Güçlü bir topraklama olması yüzünden vücut üzerinde yer alan olumsuz enerjiyi saf dışı bırakır ve çakraların dengelenmesine neden olur. Gün içerisinde kaygılar, endişeler ve buna benzer sorunlar genel itibariyle çakraların bozulmasından kaynaklanmaktadır. Kedigözü taşının sunmuş olduğu bu yarar sayesinde tüm çakralar dengelenmektedir.

Aynı zamanda Kedigözü taşı güçlü bir sezgi etkileyicisidir. Sezgilerini kullanmak ve sezgilerinde yanılmamak isteyenler için doğru kararlar vermeyi sağlamaktadır. Bununla beraber mutluluk, güven, huzur ve iyi şans da getirmektedir. Kedigözü taşının vücut için en büyük etkisi ise gözü kuvvetlendiren, göz hastalıklarını iyileştiren bir yapıya sahip olmasıdır.

Tüm bu özelliklerinden yararlanmanız için sunduğumuz Kedigözü Doğal Taş Masaj Aleti sayesinde cildinizi ve ruhunuzu kolay bir şekilde koruyabilirsiniz. Masaj aletini yüzünüzde uygulamak için şu yöntemleri uygulayabilirsiniz;

Yanaklar ve çene; yanak bölgesi yüz için en dikkat çekici bölge olduğundan canlı ve diri olması önemlidir. Büyük silindirin ucunu çenenize yerleştirerek orta kuvvette bir basınç uygulayarak, en az 5 kez olacak şekilde kulaklarınıza doğru silindiri yuvarlayın. Aynı işlemi daha sonra diğer yanağınız için yapabilirsiniz.

Alın: özellikle kırışıklıklar ile kötü bir görüntünün oluşmasını sağlayan alın bölgesine silindirin büyük ucu ile masaj yapabilir, kırışıkların kısa süreler içerisinde geçmesini sağlayabilirsiniz. Alnınızın orta kısmına silindir ucunu yerleştirin ve orta kuvvette bir basınç ile kulaklarınıza doğru en az 5 kez yuvarlama hareketi yapın. Daha sonra aynı işlemi ters yöne olacak şekilde yapın.

Göz altları ve kaşlar; silindirin küçük ucunu gözünüzün köşesine yerleştirip dış köşeye doğru yumuşak bir basınç ile en az 10 kez olacak şekilde yuvarlayın. Ardından diğer göze geçebilirsiniz. Bu hareket Kedigözü taşının özellikle göz altı torbalarının geçmesine sebep olacaktır. Kaşlarınız için de burnunuza yakın olan bölgeden küçük ucu kullanarak kulaklarınıza doğru yuvarlama hareketi yapabilirsiniz.

Göz kenarı kırışıklıkları; küçük ucu kullanarak orta – yumuşak bir basınç ile gözünüzün köşesinden yukarı aşağı doğru hızlıca yuvarlama hareketleri yapın. Kedigözü taşı özellikle gözler için son derece faydalı bir taş olma özelliği göstermektedir. Düzenli olarak göz bölgenize masaj yaptığınızda hem göz sağlığınız hem de kenarındaki istenmeyen kırışıklıklardan kurtulabilirsiniz.

Çene: büyük ucu çenenizin orta kısmına yerleştirin. Ardından orta basınçta ileri geri, sağa sola yuvarlama hareketleri yapınız. Çenenizin sert kısımlarında daha fazla basınç uygulayabilirsiniz.

Yorumlar 0

Bu ürün için toplam 0 yorum yapılmıştır. Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekir Giriş Yap

Taksit Seçenekleri

Finans Bank
2 Taksit3 Taksit
65,00 X 2 = 129,9943,33 X 3 = 129,99

İade Koşulları

İade ve değişim işlemleri, ürün teslim tarihinden itibaren 7 işgünü içerisinde yapılmalıdır.

İade ve değişim işlemleri mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini fatura arkasında bulunan bilgilendirme formunu doldurarak göndermeniz gerekmektedir.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 • Aynı Gün İçinde Kargo İmkanı
 • 200 TL üzeri Ücretsiz Kargo
 • Vade Farksız Taksitli Ödeme
 • İnternetten Güvenli Alışveriş
 • 7 Gün İçinde İade
 • Değişim Garantisi
Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster misiniz?