Kristal Kuvars Taşı Masaj Aleti

Ürün Kodu : Dgltsmsjlt02
Puan: 0
  • Kristal Kuvars Taşı Masaj Aleti
  • Kristal Kuvars Taşı Masaj Aleti
%13 İNDİRİM
149,99
129,99
Bu ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Açıklama

Kristal Kuvars Taşı Masaj Aleti

  • Hem duygularınız hem de cildiniz için özel bir masaj aleti arıyorsanız Kristal Kuvars Taşı Masaj Aleti tercih edebilirsiniz.
  • Ürün boyu 14 – 18 cm arasındadır.
  • Büyük silindir 4 – 8 cm arasında değişkenlik göstermektedir.
  • Küçük silindir 2 – 5 cm arasındadır.
  • Ürünün iki tarafı da kullanıldığı için cildiniz ve yüzünüz için rahatlıkla uygulayabilirsiniz.
  • Kullanım öncesinde doğal taşların özelliklerini göstermesi için bir süre buzdolabında bekletmeniz yararlı olacaktır.
  • Doğal taştan imal edildiği için her ürünün renginde ve şeklinde ufak farklılıklar olabilmektedir.

Duygularınızı ve Cildinizi Rahatlatın

Mitr olarak sunduğumuz Kristal Kuvars Taşı Masaj Aleti sayesinde hem duygularınız hem de cildiniz için son derece özel bir masaj yapabilir, bu masaj sayesinde günün yorgunluğundan kurtulabilir, kendinizi yenileyebilir, üzerinizdeki olumsuz enerjiyi uzaklaştırabilir ve aynı zamanda da pek çok konuda kendiniz için yarar sağlayabilirsiniz.

Doğal taşlar arasında özellikle duygusal dengeleyici olarak öne çıkan kristal kuvars taşı, duyguları denetleme özelliğine sahiptir. Başka bir deyişle bu taş, duygularınızı taşkın bir şekilde yaşamanızı engellemektedir. Genelde öfke, sinir, daha sonra pişman olunacak durumlar taşkın duygulardan ileri gelmektedir. Taşın dengeleyici özelliği sayesinde böylesi istenmeyen durumlardan kurtulabilir, kendiniz için sakin bir ortam hazırlayabilirsiniz.

Aynı zamanda kristal kuvars taşı zihinsel odaklanmayı arttırmaktadır. Bu da yaptığınız işlerden meditasyon gibi ritüellere kadar yaygın bir alanda doğru şekilde zihninizi verebilmeyi sağlamaktadır. Odaklanmayı aynı zamanda günlük yaşamda büyük bir kolaylık sunması olarak da kullanabilirsiniz. Çünkü günlük yaşamdaki eylemlerinizin ne denli farkında olursanız daha sonrası için pişmanlık duymak gibi durumlardan da uzaklaşabilirsiniz.

Böylesi olumlu özellikler taşıyan bu masaj aletini kullanmak ise son derece pratik ve kolaydır. Masaj aletini kullanmak için şu yöntemleri uygulayabilirsiniz:

Yanaklar ve çene: silindirin büyük ucunu kullanarak bu bölgeleriniz için masaj yapabilirsiniz. Yüzünüzün sert bölgeleri oldukları için bu bölgelere orta sertlikte basınç uygulamalısınız. Silindirin büyük ucunu çenenizin ortasına doğru yerleştirdikten sonra kulaklarınıza doğru yuvarlama hareketi yapın. Bu işlemi en az 5 kez yaptıktan sonra diğer tarafa geçebilirsiniz. Özellikle sinüzitten rahatsız olanlara bu hareket büyük bir rahatlama sunmaktadır.

Alın: Alnınızın orta kısmından büyük silindir ile kulaklarınıza doğru yuvarlama hareketi yapın. Aynı hareketi en az 5 kez tekrarlayın. Daha sonra diğer tarafa geçebilirsiniz. Nefes kanallarınızda büyük bir rahatlama olduğunu fark edeceksiniz.

Göz altları ve kaşlar: bu bölgeler yüzünüzde narin bölgeler oldukları için silindirin küçük ucu ile işlem yapmanız gerekmektedir. Göz altlarınız için silindirin küçük ucunu kullanarak iç gözden dış köşeye doğru en az 10 kez olacak şekilde yuvarlama hareketi yapın. Daha sonra diğer gözünüze geçebilirsiniz. Kaşlarınız için de aynı silindir tarafını kullanarak en az 10 kez burnunuza yakın olan bölgeden başlayarak kulaklarınıza doğru yuvarlama hareketi yapın.

Göz kenarı kırışıklıkları: masaj aletinin en büyük faydası özellikle yüzde yer alan kırışıklıkların giderilmesidir. Küçük silindiri kullanarak orta basınç ile birlikte gözünüzün köşesinden yukarı ve aşağı olacak şekilde yuvarlama hareketi yapın. Hareketi en az 10 kez yaptıktan sonra diğer tarafa geçebilirsiniz.

Çene: Bu bölgeniz için çene yapınıza göre büyük ya da küçük ucu kullanabilirsiniz. İki durumda da silindiri çenenizin orta kısmına yerleştirip ileri geri hareketler yaparak çenenizin geneline yuvarlama hareketi yapın. Kullanım sonrasında masaj aletinizi kuru bir bez ile temizleyiniz, kullanım öncesinde de bir süre buzdolabında bekletiniz.

Yorumlar 0

Bu ürün için toplam 0 yorum yapılmıştır. Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekir Giriş Yap

Taksit Seçenekleri

Finans Bank
2 Taksit3 Taksit
65,00 X 2 = 129,9943,33 X 3 = 129,99

İade Koşulları

İade ve değişim işlemleri, ürün teslim tarihinden itibaren 7 işgünü içerisinde yapılmalıdır.

İade ve değişim işlemleri mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini fatura arkasında bulunan bilgilendirme formunu doldurarak göndermeniz gerekmektedir.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  • Aynı Gün İçinde Kargo İmkanı
  • 200 TL üzeri Ücretsiz Kargo
  • Vade Farksız Taksitli Ödeme
  • İnternetten Güvenli Alışveriş
  • 7 Gün İçinde İade
  • Değişim Garantisi
Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster misiniz?