Sitemizin içerisinde yer almadan önce tüm kullanım kurallarına ve şartlarına hâkim olmanız gerekiyor. Eğer ki üye olma işlemlerini yapacaksanız o zaman kural ve şartlar kısmını da kabul etmiş sayılacaksınız. Sunulan kurallar ve şartlar sizlere uygun değil ise sitemiz üzerinden alışveriş yapmamanızı öneriyoruz.

Tutsucesitleri.com adresi üzerinden yapacağınız alışverişlerde satın alınan ürünler garantilidir ve bu garanti süresi aksi bir durum söz konusu olmadığı sürece 1 haftadır. Eğer ki garanti kapsamından yararlanmak istiyorsanız ürün üzerinde kullanıcıya ait bir hata olmaması gerekecektir. Kullanım hatalarına bağlı bir hata olmadığı sürece fatura numaranız üzerinden müşteri temsilcileri ile iletişim kurmalısınız.

7 gün içerisinde alınan bir ürünü değiştirme hakkınız söz konusudur. Bu geçerli süre bittiği zaman değişim söz konusu olmayacaktır. İade edilecek bir ürün varsa hem ambalajının hem de içeriklerinin tam olması gerekiyor. Aynı zamanda ticari vasıfları da üzerinde taşıyor olması çok önemlidir.

Nakliye aşamasında herhangi bir şekilde ürün zarar görürse ürün için iade talebiniz geçerli sayılmayacaktır. O nedenle nakliye firması ile görüşmeler yapmanız ve uygun şartları sağlamanız sizlerin görevidir.

Siparişi iptal etmek isterseniz aynı gün içerisinde işlem yaptığınız zaman kredi kartınız üzerinden ekstra bir ücret ödemezsiniz. Aynı gün içerisinde cayma hakkına sahipsiniz. Fakat ürün teslim edilmemiş ya da nakliye firmasına verilmemiş olmalıdır.