Labradorit Doğal Taş Masaj Aleti

Ürün Kodu : Dgltsmsjlt07
Puan: 0
 • Labradorit Doğal Taş Masaj Aleti
 • Labradorit Doğal Taş Masaj Aleti
%13 İNDİRİM
149,99
129,99
Bu ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Açıklama

Labradorit Doğal Taş Masaj Aleti

 • Gözleriniz kadar tüm vücudunuz için son derece faydalı olan Labradorit Doğal Taş Masaj Aleti sayesinde istenmeyen kırışıklıklarınızı giderebilir, aynı zamanda da cildinizi yenileyebilrisiniz.
 • Ürün boyutu 14 – 18 cm arasındadır.
 • Büyük silindirin boyu 4 – 8 cm arasında,
 • Küçük silindirin boyu 2 – 5 cm arasında değişmektedir.
 • Masaj aletinin her iki silindiri de hareket ettiği için yüzünüz ve vücudunuz için rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 • Daha iyi özellikler göstermesi için kullanım öncesinde bir süre masaj aletini buzdolabında bekletiniz.
 • Doğal taştan üretildiği için her ürünün renginde ve şeklinde ufak farlılıklar görülebilmektedir.

Gözleriniz Kadar Duygularınız İçin de Etkili

Labradorit taşı doğal taşlar arasında rengi ile öne çıkmaktadır. Göz alıcı rengi sayesinde estetik açıdan hoş bir özelliğe sahip olsa da asıl önemli kısmı, vücut için sağladığı yararlardır. Labradorit taşı genel olarak gözlere ve göz bölgesine iyi gelmektedir. Gözlerin iyi görmesini sağlamakta, özellikle gece görüşünü güçlendirmektedir. Gözlerinde sorun yaşayanlar bu taşı kullanabilirler. Gözlerin yanı sıra yüksek kan basıncını dengeleyerek, tansiyonu ayarlayan ve kasların rahatlamasını sağlamaktadır.

Kalsiyum eksikliğinden kaynaklanan omurga rahatsızlıklarını, mevsimsel şartlarda görülen aşırı terleme ya da aşırı üşüme gibi durumlar karşı da son derece yararlı bir taş olma özelliği göstermektedir. Bu türden fizyolojik etkilerinin yanı sıra güçlü psikolojik yararlar da sağlamaktadır. Özellikle odaklanma sorunu yaşayan ve yaptığı işe kendisini veremeyen kimseler bu türden sorunlarını labradorit taşı ile birlikte çözebilmektedirler. Yoğun şekilde ders çalışan, sınavlara hazırlanan kimseler kadar yaşamında önemli olan olaylara odaklanmak isteyen kimseler için bu taş son derece yararlı olmaktadır.

Tüm bu özelliklerden vücudunuzda rahatlık yararlanmanız için sunduğumuz Labradorit Doğal Taş Masaj Aleti sayesinde taşın gösterdiği tüm şifalı özelliklerden faydalanabilirsiniz. Masaj aletini vücudunuza şu şekilde uygulayabilirsiniz:

Yanaklar ve çene: silindirin büyük uçlu tarafını çenenizin orta kısmına koyarak, kulaklarınıza doğru en az 10 kere olmak üzere orta sertlikte bir basınç ile yuvarlama hareketi yapın. Bu hareket ile yanaklarınızdaki gerginleşmiş kaslar gevşeyecek ve cildiniz canlılık kazanacaktır. Hareketi diğer tarafa da aynı şekilde uygulayabilirsiniz.

Alın: özellikle baş ağrısı şikayeti olanlarda büyük bir rahatlama sağlayan alın bölgesine masajı, silindirin büyük ucunu kullanarak kulaklarınıza doğru yuvarlama hareketi yaparak sağlayabilirsiniz. Bu hareketi en az 10 kez yaptıktan sonra diğer kulak hizasına doğru yine ayrı hareketi tekrarlayınız.

Göz altları ve kaşlar: göz altlarınızdaki torba oluşumları için son derece iyi gelen bu bölgeye masajı, silindirin küçük ucu ile yapabilirsiniz. İç gözden dış köşeye doğru yumuşak hareketler ile en az 10 kez olacak şekilde yuvarlama hareketi yapın. Ardından diğer gözünüze geçebilirsiniz. Kaş bölgeniz için de silindirin küçük ucu ile burnunuza yakın olan bölgeden kulaklarınıza doğru en az 10 kez olacak şekilde yuvarlama hareketi yapın.

Göz kenarı kırışıklıkları: küçük ucu kullanarak, gözünüze zarar vermemek için son derece dikkatli olarak gözünüzün köşesinden yukarıya doğru silindiri hareket ettirin. Fazla basınç yapmak gözünüze zarar verebileceği için yumuşak bir baskı uygulamanız yeterli olacaktır. Bir gözünüzde en az 10 kez bu hareketi yaptıktan sonra diğer gözünüze geçebilirsiniz.

Çene: büyük ya da küçük ucu kullanarak çene bölgenize masaj yapabilirsiniz. Silindirin ucunu çenenizin orta kısmına yerleştirerek yukarı ve aşağı doğru hareket ettirin. Bu bölgeniz sert bir yapıya sahip olduğundan ötürü sert baskı uygulayabilirsiniz. Doğal taşın özelliğini iyi gösterebilmesi için buzdolabında bekletip kullanmaya özen gösteriniz.

Yorumlar 0

Bu ürün için toplam 0 yorum yapılmıştır. Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekir Giriş Yap

Taksit Seçenekleri

Finans Bank
2 Taksit3 Taksit
65,00 X 2 = 129,9943,33 X 3 = 129,99

İade Koşulları

İade ve değişim işlemleri, ürün teslim tarihinden itibaren 7 işgünü içerisinde yapılmalıdır.

İade ve değişim işlemleri mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini fatura arkasında bulunan bilgilendirme formunu doldurarak göndermeniz gerekmektedir.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 • Aynı Gün İçinde Kargo İmkanı
 • 200 TL üzeri Ücretsiz Kargo
 • Vade Farksız Taksitli Ödeme
 • İnternetten Güvenli Alışveriş
 • 7 Gün İçinde İade
 • Değişim Garantisi
Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster misiniz?