Lapis Doğal Taş Masaj Aleti

Ürün Kodu : Dgltsmsjlt12
Puan: 0
 • Lapis Doğal Taş Masaj Aleti
 • Lapis Doğal Taş Masaj Aleti
%13 İNDİRİM
149,99
129,99
Bu ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Açıklama

Lapis Doğal Taş Masaj Aleti

 • Cildinize güzel bir masaj yapmak, aynı zamanda da güçlü bir enerji dalgasına girmek istiyorsanız Lapis Doğal Taş Masaj Aleti kullanabilirsiniz!
 • Ürün boyu 14 – 18 cm arasındadır.
 • Büyük silindir boyu 4 – 8 cm arasında,
 • Küçük silindir boyu 2 – 5 cm arasında değişmektedir.
 • Silindirlerin ikisi de döndüğü için yüzünüz ve vücudunuz için rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 • Doğal taşın özelliğini tam olarak göstermesi için bir süre buzdolabında bekletip kullanmanız tavsiye edilmektedir.
 • Doğal taştan üretildiği için her ürünün rengi ve şeklinde ufak farklılıklar oluşabilmektedir.

Enerjinizi Ortaya Çıkarın

Doğal taşlar arasında yaymış olduğu güçlü enerji ile öne çıkan lapis taşı hem fiziksel hem de manevi açıdan pek çok yarara sahiptir. Sunmuş olduğu yararlar arasında fiziksel yetenekleri güçlendirme ve başkaları ile daha rahat iletişim kurmak, kemikleri güçlendirme, iskeleti sağlamlaştırma, solunum yolu hastalıklarından korunma, tansiyonun düzenlenmesi gibi etkiler bulunmaktadır.

Özellikle manevi açıdan destek bulmak isteyen kimseler için ise lapis taşının ayrı bir önemi bulunmaktadır. Akılcı olmayan fikirleri netleştiren ve düşüncelerin yoğun olmasını sağlayan bir özelliği bulunmaktadır. Yaymış olduğu olumlu enerji sayesinde ortamda bulunan negatif enerjiyi uzaklaştırmaktadır. Kaygıyı azaltan ve endişeleri gideren bir yapıya sahiptir aynı zamanda. Özellikle yoğun ve zor geçen günlerde rahat bir nefes alabilmek için bu özel taşı kullanabilir, canlılık kazanabilirsiniz. Meditasyon ve yoga gibi eylemleriniz özel bir dikkat gerektirdiği için lapis taşı sayesinde dikkatinizi toplayabilir ve derin şekilde düşünebilirsiniz.

Tüm bu özelliklerinden vücudunuzda Mitr olarak sunduğumuz Lapis Doğal Taş Masaj Aleti sayesinde yararlanabilirsiniz. Kullanımı son derece kolay ve pratik olan bu masaj aletini yüzünüz için şu şekilde kullanabilirsiniz;

Yanaklar ve çene; silindirin büyük ucunu çenenizin orta kısmına yerleştirerek kulaklarınıza doğru orta basınçla, en az 5 kez olacak şekilde yuvarlama yapın. Yeni başlayanların ilk yapışlarında masaj aleti rahat hareket edemeyebilir, bu durum yüz kaslarında oluşan gerginlik yüzündendir. Düzenli şekilde masaj yapılması ile hem bu durum geçecek hem de büyük bir canlılık elde edilecektir.

Alın: silindirin büyük ucunu alnınızın orta kısmına, burnunuzun yukarısına koyarak kulaklarınıza doğru yuvarlama hareketleri yapın. Yumuşak ya da orta basınç uygulayabilirsiniz. Baş ağrısı olan durumlarda büyük bir rahatlama sunmaktadır. Hareketi bir bölge için en az 5 kez yaptıktan sonra alnınızın diğer tarafına geçebilirsiniz.

Göz altları ve kaşlar; yüzünüzün hassas bir bölgesi oldukları için silindirin küçük ucunu kullanarak bu bölgelere masaj yapabilirsiniz. küçük ucunu iç göz kısmınıza yerleştirerek dış köşeye doğru en az 10 kez olacak şekilde hızlı hareketler ile yuvarlayın. Göz altı torbalarınız bu hareketin düzenli şekilde yapılması ile büyük oranda azalacak ve zamanla ortadan kaybolacaktır. Kaşlarınız için de küçük ucu burnunuza yakın olan kaş bölgenize koyunuz. Buradan orta basınç uygulayarak kulaklarınıza doğru yuvarlama hareketi yapınız. En az 10 kez hareketi yaptıktan sonra diğer tarafa geçebilirsiniz.

Göz kenarı kırışıklıkları; yüzünüzün yaşlı görünmesine sebep oldukları için hiçbir koşulda istenmeyen göz kenarı kırışıklarını düzenli şekilde masaj yaparak geride bırakabilirsiniz. Küçük silindiri gözünüzün köşesine yerleştirin ve ardından yukarı aşağı doğru hızlı yuvarlamalar yapın. Bu hareketin düzenli olarak tekrarlanması ile birlikte kırışıklıklarınızda ciddi azalmalar oluşacaktır.

Çene: silindirin büyük ucunu çenenizin orta kısmına koyarak, hızlı hareketler ile sağa sola ve ileri geri şeklinde yuvarlama hareketleri yapınız. Çenenizin gergin olan kısımlarında daha fazla basınç uygulayabilirsiniz.

Yorumlar 0

Bu ürün için toplam 0 yorum yapılmıştır. Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekir Giriş Yap

Taksit Seçenekleri

Finans Bank
2 Taksit3 Taksit
65,00 X 2 = 129,9943,33 X 3 = 129,99

İade Koşulları

İade ve değişim işlemleri, ürün teslim tarihinden itibaren 7 işgünü içerisinde yapılmalıdır.

İade ve değişim işlemleri mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini fatura arkasında bulunan bilgilendirme formunu doldurarak göndermeniz gerekmektedir.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 • Aynı Gün İçinde Kargo İmkanı
 • 200 TL üzeri Ücretsiz Kargo
 • Vade Farksız Taksitli Ödeme
 • İnternetten Güvenli Alışveriş
 • 7 Gün İçinde İade
 • Değişim Garantisi
Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster misiniz?