Mitr Amanda Ritüel Seti

Ürün Kodu : TTSRTLKT01
Puan: 0
 • Mitr Amanda Ritüel Seti
 • Mitr Amanda Ritüel Seti
 • Mitr Amanda Ritüel Seti
%15 İNDİRİM
100,00
84,99
Bu ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Açıklama

Mitr Amanda Ritüel Seti

 • Ritüellerinizi her zaman ayrıcalıklı bir hale getirmek için Mitr Amanda Ritüel Seti tercih edebilirsiniz.
 • Set içerisinde;
 • 20 gram palo Santo tütsü,
 • 1 adet ham pembe kuvars,
 • 1 adet boz adaçayı tütsü demeti bulunmaktadır.

Doğallığın Keşfini Yaşayın

Ritüel setleri arasında doğallığın aydınlanmasını yaşamanız için harika bir fırsat sunan Mitr Amanda Ritüel Seti meditasyon ve yoga gibi seanslarınız başta olmak üzere tüm ritüellerinizde daha iyi bir odaklanma imkânı sağlıyor. Özenle bir araya getirilmiş aydınlanma ürünlerinden oluşan bu set sayesinde kendinizi günlük yaşam içerisinde çok daha iyi hissedecek, huzurun kapısını aralayabileceksiniz.

Set içerisinde yer alan palo Santo tütsü çok eski zamanlardan beri ritüellerde kullanılan bir tütsü çeşididir. Palo Santo ağacı Güney Amerika’ya özgü olan ve bu coğrafyada yetişen, kokusu ile kutsal ağaç olarak da anılan bir ağaç türüdür. Yumuşak, ılık ve odunsu olarak nitelendirilen koku özelliklerine sahiptir. Fiziksel ve manevi açıdan çok büyük yararları bulunur. Etkili bir manevi temizlik aracı olan palo Santo, kokusu ile hemen etkisi gösterir ve genel bir rahatlama sunar. Ruh halini iyileştirdiği gibi özellikle ortamda asılı halde bulunan negatif enerjinin giderilmesi açısından da yardımcı olur. Kokusu ile yayılan pozitif iyonlar çok kısa sürede ortamdaki herkesi etkisi altına alırlar ve böylece negatif enerjinin kalıcı bir şekilde giderilmesini sağlarlar. Bu özelliği meditasyon gibi ritüellerde çok daha etkisini gösterir ve kişinin etkili bir şekilde arınması üzerinde etkili olur.

Günlük yaşamda sıklıkla görülen stres, öfke, gerginlik gibi olumsuz duygu durumlarının da etkili bir şekilde giderilmesini sağlayan palo Santo genel bir rahatlatıcıdır. Kuvvetli notaları yorgunluğu kısa sürede giderir, genel bir canlanma ve enerji imkânı sunarak kişinin kendisini daha rahat hissetmesine yardımcı olur. Özellikle olumsuz enerjinin vücuda egemen olduğu durumlarda etkisini göstererek hemen bir rahatlama sunar. Soğuk algınlığı, baş ağrıları, astım, grip gibi çeşitli solunum yollarından kaynaklı rahatsızlıkların giderilmesi için de etkili olup bu durumdan kurtulmak için yardım sunmaktadır. Kullanmak için tütsülükte uç kısmından yakmanız yeterli olacaktır.

Set içerisinde diğer şifa kaynağı olan ham pembe kuvars doğal taşı ise evrenin enerjisini vücudunuzda hissetmenize neden olur. Özellikle beden hücrelerini yenilediği için çeşitli hastalıkları önler ve bedenin daha fazla direnç kazanmasına yardım eder. Böbrek, akciğer, karaciğer ve kalp gibi organlar üzerinde etkilidir. Hayata karşı daha olumlu bakmanızı da sağlayan pembe kuvars, depresyon gibi ağır duygu durum bozukluklarından kurtulmak, kişinin kendisini daha dengeli hissetmesi için de yardımcı olmaktadır. Stresi giderdiği için de kişinin daha iyi odaklanma yapmasına yardımcı olur. Temizliği için temiz bir suda yıkayabilir ya da toprağa gömerek dengelenmesini sağlayabilirsiniz.

Boz adaçayı demet tütsü ise yumuşak ve sakin notalara sahiptir. Kullanıldıktan hemen sonra ortama yumuşak kokularını yayarak genel bir rahatlama sunar. Özellikle solunum yollarından kaynaklı çeşitli hastalıkların giderilmesi için de etkilidir. Yumuşak ve dengeli kokusu kısa sürelerde ortamda kendisini göstererek ortam enerjisinin de dengelenmesine katkıda bulunur. Güç ve canlılık kaybına karşı iyi gelen boz adaçayı tütsü, zihinsel odaklanmayı güçlendirerek ritüel yapmak için çok gerekli olan dikkat toplamayı da sağlamaktadır. Ayrıca zihni temizleyen özelliği ile daha berrak bir zihin yapısına kavuşulmasına etkide bulunur. Böylece zihinsel olarak sürekli rahatsızlık yaratan durumlardan kurtarmayı sağlar. Kullanmak için ısıya dayanıklı bir kap içerisinde demetin yakılması ancak içten yanması sağlanmalıdır.

Yorumlar 0

Bu ürün için toplam 0 yorum yapılmıştır. Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekir Giriş Yap

Taksit Seçenekleri

Finans Bank
2 Taksit3 Taksit
42,50 X 2 = 84,9928,33 X 3 = 84,99

İade Koşulları

İade ve değişim işlemleri, ürün teslim tarihinden itibaren 7 işgünü içerisinde yapılmalıdır.

İade ve değişim işlemleri mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini fatura arkasında bulunan bilgilendirme formunu doldurarak göndermeniz gerekmektedir.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 • Aynı Gün İçinde Kargo İmkanı
 • 150 TL üzeri Ücretsiz Kargo
 • Vade Farksız Taksitli Ödeme
 • İnternetten Güvenli Alışveriş
 • 7 Gün İçinde İade
 • Değişim Garantisi
Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster misiniz?