Mum Fiyatları

11.6.2019

Mumlar, eski zamanlardan beri insanlar için aydınlatmak amacıyla kullanılmıştır. Fakat günümüzde artık mumlar aydınlatmanın ötesinde dekoratif süs eşyaları olarak da kullanılmaktadır. Böylelikle mum severlerin karşısına oldukça uzun ürün-fiyat listesi ile dekoratif mum çeşitleri çıkıyor. Mumlar aralarında farklı farklı modellere ayrılmaktadır. Deseni, kokusu, rengi gibi faktörler sınıflandırmanın temelini oluşturmaktadır. Daha küçük mumların fiyatları daha düşük iken, daha büyük, esanslı ve farklı desenli mumlar yüksek fiyatlarda satışları yapılmaktadır.

Dekorasyonda Ahşap Mumlar

Dekoratif mumların farklı modellerde olması insanların kendilerine uygun olanı bulmasını oldukça kolaylaştırıyor. Kütük mumlar son zamanlarda oldukça revaçta. Hem genç kesim hem yetişkin kesim bu modellere oldukça ilgi gösteriyor. Yapısıyla bulunduğu ortama otantik bir hava katmaktadır. Kütük mumlar az ışık verseler de oldukça büyük yer kaplamaktadırlar. Özellikle romantik akşam yemeklerinde masayı süsledikleri gibi çeşitli aparatlar ile su üzerinde durarak hoş bir ambiyans oluşturulabilir. Ev dekorasyonu kısmında ise çok fazla mum çeşidi satın alınabilir.

Harika Kokular İçin Kokulu Mum

Bir ortamda hissedilen koku o ortamdaki kişileri direkt olarak etkiliyor. Bundan dolayı güzel koku daha iyi bir ortam olmasına yardımcı olur. Tütsü ve oda parfümlerinin yanı sıra mumlardan ortama güzel koku yaymak için kullanılır. Kokulu mumlar hem bulunduğu ortamın kokusunu değiştirir hem de gözle görülebilir estetik sağlar. Kokulu mumların fiyatları boyutuna, desenine ve kokusuna göre farklılık göstermektedir.

Ayrıca kokulu mumlar migren hastalarına veya baş ağrısı çeken kişilere iyi gelebilir. Doğal bitki esansları ile yapılan mumların yaydığı koku, beyinde birçok noktayı uyarır ve bu da hastaların iyileşmesine sebep olabilir.

Kokulu Mumlar Nasıl Seçilmelidir?

Kokulu mumlar dekorasyon için kullanılan mumlar için bir alternatiftir. Gül, yasemin, lavanta ve leylak gibi çiçekler, kokulu mumlar için en çok kullanılan kokulardandır. Kokulu mumları seçerken sadece kokusuna değil görselliğine ve fiyatlarına da dikkat etmelisiniz. Kokulu mumlar ev içinde salonlarda, oturma odalarında, yatak odalarında hatta mutfaklarda kullanılabilir. Seçeceğiniz kokulu mumlar evin diğer dekoratif objeleriyle ve evin duvarlarının rengiyle uyumlu olmalıdır. Kokulu mumlar çeşitli boyutlarda olabilir. Boyutlarına göre fiyatları da değişiklik gösterir.

Kokusuz Ve Dumansız Led Mum

Mumlar oldukça yumuşaktır ve çok kolay şekil verilebilir. Dolayısıyla çiçek, kalp, kaktüs vb. şekilleri tüketicilerin beğenisini kazanıyor. Bunun yanında sade modellerden birisi olan silindir mumlar farklı renk ve desenlerle dikkat çeken parçalar haline gelmektedir. Kokusuz, dumansız ve ateşsiz bir model olan Led mumlar elektrik enerjisi ile ışık yayabiliyorlar. Led mumlardan oldukça tercih edilen Mum modelleri arasında yer almaktadır.

Dekoratif Mum Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Mumlar son dönemde dekorasyon için evlerde en çok kullanılan objelerden biridir. Önünüze gelen birçok seçenekten birini seçmeniz gerektiğinde ise zevklerinizi, ürünün kalitesini ve fiyatını göz önünde bulundurmanız gerekir. Ayrıca masa dekorasyonu için mum alacaksanız küçük boyutlu mumları, iş yeri veya teras süslemeleri için ise büyük boyutlu mumları tercih edebilirsiniz. Büyük mumları şamdanlarla kullanmanız şık bir görüntü elde etmenize yardımcı olabilir. Masa dekorasyonları için de küçük boyutlu şamdanlar mevcuttur.

Nereden Mum Alabilirim?

Sitemizden zevkinize uygun mum siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle ürünlerin bulunduğu kategoriden beğendiğiniz ürünü seçmeli ve mum satıl al butonuna basarak sepetinize eklemelisiniz. Ardından ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme şeklinizi seçenekler arasında belirleyebilirsiniz. Ürünleriniz, kırılma durumlarına karşılık özel ambalajlarda kargolanmaktadır.

Mum fiyatları, mum modellerine ve çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Her bütçeye uygun mum seçeneği bulunur. Evinize veya iş yerinize farklı bir hava katmak için mumu dekorasyon maçlı kullanabilirsiniz.

Test

Form Gönderimi

Tamam

  • Aynı Gün İçinde Kargo İmkanı
  • 150 TL üzeri Ücretsiz Kargo
  • Vade Farksız Taksitli Ödeme
  • İnternetten Güvenli Alışveriş
  • 7 Gün İçinde İade
  • Değişim Garantisi
Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster misiniz?