Mum Satın Al

11.6.2019

Mum satın almak için mutlaka sitemize bakınız. Sitemizi uzun yılların deneyimi ve bilgisi ile hazırladık. Bu çevrimiçi satış platformumuzda, mum satın al amacı ile hayalini kurduğunuz her ürünü bulabilirsiniz. 

İstediğiniz ürün silindir mum, blok mum, büyük baton mum, kütük mum ya da horizon mum olsun mutlaka beğeneceğiniz bir çeşidimiz bulunduğunu garanti ediyoruz.

Aydınlatma İçin Gerekmediği Halde Mum Kullanılıyor

Günümüzde mum endüstrisi mum severlere birçok farklı malzemeden üretilmiş çeşitli mumlar sunuyor. Bu mumların her birinin rengi, deseni ve kokusu birbirinden farklıdır. Mumlar artık sadece ışık kaynağı olarak kullanılmıyorlar. Fakat halen çok kullanılıyorlar sözgelimi kutlamayı sembolize ediyor, romantizmi çağrıştırıyor, duyuları yatıştırıyor, törenlere asalet katıyor ve dünyanın her yerinde kullanıldıkları evlere/ortamlara farklı vurgular veriyorlar.

Mumlar İdeal Hediyelerdir

Sevdiğiniz bir arkadaşınız ya da bir aile üyesi için hoş bir hediye mi arıyorsunuz. Muhtemelen mumların çok sevilen hediyeler olduğunu zaten biliyorsunuzdur. İnsanların mumları bu kadar çok sevmelerinin nedenlerinden birisi de, mumların bu derece rahatlatıcı olmasıdır. Bu nedenle hediye sepetlerinize mutlaka mum eklemenizi öneriyoruz.

Mum ışığında banyo yapmaktan hoşlanan birine kokulu mum hediye edin. Ateşe bakmanın insanlar üzerinde büyüleyici bir etkisi vardır. Ateş hem gözleri, hem de zihni gevşetir. Bütün bu duyular karşı konulamaz bir koku ile birleşir ve her şey muhteşem bir hale bürünür.

Kokulu Mumlar Neden Seviliyor

Kokulu mum hediye etmenin bir nedeni de evde samimi akşamlar boyunca romantik bir atmosfer yaratılması için başarıyla kullanılmasıdır. Bir mum göreceli olarak, sınırlı bir alana ışık tuttuğu için ışığında toplanan insanlar arasında kuvvetli bir samimiyet duygusu yaratır.

Ayrıca kokulu mumları hediye olarak vermenin önemli bir başka nedeni de, bu mumların aromaterapi özelliklerinin olmasıdır. Aromaterapi kısaca kokular yardımıyla hoş bir atmosfer yaratmak ve duyuları canlandırmak için koku ya da kokuları kullanma yöntemidir. Belirli kokulara bağlı farklı aromaterapi özelliklerini incelerken, hediye edeceğiniz kişinin seveceği kokuyu daha da iyi seçebilirsiniz. Lavanta ve vanilyanın iyileştirici etkileri ile günün stresini azaltabilirsiniz. Özellikle okaliptüs ve nane karışımı rahatlamanıza ve yeniden odaklanmanıza neden olur. Duygularınızı daha rahat yatıştırmak için, ferahlatıcı adaçayı ve mandalina karışımını kullanabilirsiniz.

Mumlar kendi kişisel alanınız yaratmak daha sonra da bu alanı yatıştırıcı bir ev sığınağına çevirmenin en kolay ve etkili yoludur. Ev için egzotik kokuları denemenizi öneriyoruz. Banyo tuzu kristalleri, vücut yağı, Spa, müzik cd’si bu tür kokular için mükemmel tamamlayıcılar olabilir.

Kokulu mumlar birçok farklı durum için verilebilecek mükemmel hediyelerdir. Herkes evinin herhangi bir odasında kokulu mumları rahatça kullanabilir. Bu nedenle düşünceli bir hediye sepetinde yer alan mumların, herkesin duyularını memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Mumlar hem erkekler, hem de kadınlar için mükemmel hediyelerdir.

İstediğiniz Mumu Sipariş Edin

Kendiniz için ya da sevdiklerinize hediye etmek için istediğiniz mumu ve/veya şamdanınızı seçin. İkisini birlikte sipariş edin ya da istediğiniz mum setlerini sipariş edin. Siparişlerinizi en özenli şekilde ambalajlayarak ve en küçük bir zarar görmeden istediğiniz adrese teslim edelim. Mum satın al düşünceniz için en uygun alışveriş edebileceğiniz adres, sizin için firmamız tarafından hazırlanan hediyelik sitemizdir. Asla pişman olmadan ve tam olarak gördüğünüz ürünü satın alabileceğinizi garanti ediyoruz. Çeşitli ödeme seçeneklerimizden sizin için uygun olanı tercih edebilirsiniz. Mumlar hem sizi, hem de sevdiklerinizi mutlu edecek kullanışlı ve ince düşünceli hediyelerdir.

 

Test

Form Gönderimi

Tamam

  • Aynı Gün İçinde Kargo İmkanı
  • 150 TL üzeri Ücretsiz Kargo
  • Vade Farksız Taksitli Ödeme
  • İnternetten Güvenli Alışveriş
  • 7 Gün İçinde İade
  • Değişim Garantisi
Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster misiniz?