Onlarca Farklı Koku Seçeneğine Sahip Buhurdanlıklar

11.3.2019

Sadece dekor amacıyla değil kötü kokularla da baş etmek için tercih edilen en trend ürünlerin başında buhurdanlık çeşitleri geliyor. Farklı tasarımları ve renkleri ile büyük ilgi gören bu ürünlerimiz 2019 yılının en popüler figürlerinden oluşuyor. Hem kendi ev ve iş yerleriniz için hem de sevdiklerinize hediye olarak alabileceğiniz bu ürünlerimizi incelemeden alışverişinizi sonlandırmayın.

 

Buhurdanlık Nedir, Nerelerde Kullanılır?

 

Koku esansı ve bir adet tea light mum ile birlikte kullanılan buhurdanlık ürünlerimiz başta salonlar olmak üzere evinizin her odasında kullanılabilir. Hatta pek çok iş yeri içinde tercih edilen bu ürünler uzun süreli koku yayılımı yaparak ortamın kötü kokusunu daha fresh hale getirir. Üstelik sadece bu kötü kokunun yok edilmesi değil kişinin daha rahat hissedebilmesi için de özel aromalar tercih edilebilir. Yatak odalarında ve banyolarda kullanılmasıyla daha etkili hale gelen buhurdanlık çeşitleri sigaranın fazla içildiği, sık havalandırılma imkanı bulunmayan ya da rutubet kokan alanlarda da kullanılabilir.

 

Buhurdanlıkta Hangi Kokular Tercih Edilmeli?

 

Hem özel tasarımlar hem de sıradan modeller ile sizi bekleyen buhurdanlık modellerimiz genel olarak porselen ürünlerden oluşuyor. Sıradan model olarak nitelendirdiğimiz ürünler baykuş, el, çaydanlık, fener, fil gibi figürlerden oluşur ve bu ürünler diğerlerine oranla çok daha uygun fiyatlıdır. Bir tık daha şık olarak hazırlanan özel buhurdanlıklarımız ise cam hazneli olup tasarımında Buda, Firavun, melek veya kadın figürlerinin sık kullanıldığı ürünlerdir. Vintage tarza daha yakın olan bu özel tasarımlar özellikle misafir odası ve salon gibi alanlarda kullanılmalıdır. Şimdi hangi esans ne işe yarar, bu şık ürünler hangileri ile kullanılmalı hemen kısaca özetleyelim. Daha rahat uykuya dalmak ve sorunsuz uyumak için lavanta, sedir, portakal ve gül kokuları tercih edilmeli. Eğer salon ve misafir odalarınızda kullanmak için tercih ettiğiniz buhurdanlıklar varsa bergamot, turunç, ıtır çiçeği gibi kokuları tercih edebilirsiniz. İş yerlerinde kullanmak üzere alabileceğiniz buhurdanlıklar içinde elemi, Hindistan, mersin, limon tercih edilebilir ancak sigara kullanılan bir ortamda adaçayı, semra çamı ve hin defnesi tercih edilmelidir.

Test

Form Gönderimi

Tamam

Editörün Seçimi

  • Aynı Gün İçinde Kargo İmkanı
  • 150 TL üzeri Ücretsiz Kargo
  • Vade Farksız Taksitli Ödeme
  • İnternetten Güvenli Alışveriş
  • 7 Gün İçinde İade
  • Değişim Garantisi
Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster misiniz?