Sarıjasper Doğal Taş Masaj Aleti

Ürün Kodu : Dgltsmsjlt10
Puan: 0
 • Sarıjasper Doğal Taş Masaj Aleti
 • Sarıjasper Doğal Taş Masaj Aleti
%13 İNDİRİM
149,99
129,99
Bu ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Açıklama

Sarıjasper Doğal Taş Masaj Aleti

 • İnancınızı ve manevi gücünüzü arttırmak aynı zamanda da cildinizde parlaklık kazanmak istiyorsanız özel olarak sunduğumuz Sarıjasper Doğal Taş Masaj Aleti tercih edebilirsiniz!
 • Ürünün boyu 14 – 18 cm arasında değişiklik göstermektedir.
 • Büyük silindir 4 – 8 cm arasında,
 • Küçük silindir ise 2 – 5 cm arasında farklılık göstermektedir.
 • Masaj aletindeki iki silindir de dönebildiği için yüz ve vücut için rahatlıkla kullanılabilmektedir.
 • Masaj aletinden tam olarak yararlanmak için bir süre buzdolabında bekletip kullanmanız tavsiye edilmektedir, bu sayede doğal taş özelliklerini daha iyi gösterecektir.
 • Doğal taştan üretilmesi yüzünden her ürünün renginde ve şeklinde ufak farklılıklar olabilmektedir.

Vücudunuz İçin Hem Özel Hem Yararlı

Vücudunuza iyi bakmak istiyor ve aynı zamanda da manevi özelliklerinizin ortaya çıkmasını istiyorsanız Mitr olarak sunduğumuz özel Sarıjasper Doğal Taş Masaj Aleti kullanabilirsiniz. Sarıjapser taşından yapılmış olan ve bilgelik özelliği ile doğal taşlar arasında öne çıkan bu masaj aleti ile vücudunuza hem fizyolojik hem de psikolojik pek çok yarar sağlayabilirsiniz.

Karaciğer, dalak ve mesaneyi kuvvetlendiren, sindirim sistemi üzerinde etkisi olan, bedenin toksinlerden temizlenmesine yardımcı olan sarıjasper taşı son derece şifalı bir doğal taştır. Aynı zamanda manevi açıdan da güç ve cesaret taşı, kişisel özgürlüğün sağlanması için güç veren, bilgeliğe kolay bir şekilde ulaşmayı sağlayan, günün kaygısından ve stresinden uzaklaşmayı temin eden yapısı ile bilinen bu özel taşı vücudunuzda masaj aleti olarak kullandığınızda büyük bir rahatlama yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda vücut üzerinde negatif enerjiyi alan ve tüm çakraların dengelenmesini sağlayan sarıjasper taşı ile birlikte endişe duyduğunuz pek çok durumdan da uzaklaşabilirsiniz.

Son derece pratik ve kolay kullanıma sahip bu masaj aletini vücudunuzda kullanmak ve kendinizi güçlü, sağlıklı ve moral olarak iyi hissetmek adına yüzünüz için şu yöntemleri kullanabilirsiniz;

Yanaklar ve çene; silindirin büyük ucunu çenenizin orta kısmına yerleştirerek kulaklarınıza doğru yuvarlama hareketini en az 5 kez olacak şekilde yapın. Yeni yapanlar için yanaklarındaki kaslar gergin oldukları için yuvarlama konusunda zorluk yaşayabilirler. Böylesi durumlarda daha yumuşak bir basınç ile hareketi tamamlayın. Ardından daha sonraki yanağınıza geçebilirsiniz.

Alın: silindirin büyük ucunu alnınızın tam ortasına, burnunuzun yukarısına yerleştirin. Buradan orta basınçla kulağınıza doğru yuvarlama hareketi yapın. Hareketi en az 5 kez yaptıktan sonra diğer kulağınıza geçebilirsiniz. Özellikle baş ağrısı duyulan durumlarda büyük bir rahatlık sağlamaktadır.

Göz altları ve kaş: silindirin küçük ucunu kullanarak yumuşak – orta basınç ile birlikte iç göz kısmından dış köşeye doğru yuvarlama hareketi yapın. Bu hareketi en az 10 kez tekrarladıktan sonra diğer gözünüze geçebilirsiniz. Kaş bölgeniz için yine küçük ucu kullanarak, burnunuzun üst kısmından başlayarak kulaklarınıza doğru yuvarlama hareketi yapın.

Göz kenarı kırışıklıkları: sizi yaşlı gösteren göz kenarı kırışıkları yüz hattında ciddi sorunlara yol açabilmektedir. Küçük ucu kullanarak gözünüzün köşesinden hızlı hareketlerle yukarıya doğru yuvarlama hareketi yapın.

Çene: büyük silindir ucunu çenenizi orta kısmına yerleştirerek sağa sola, ileri geri orta basınçla yuvarlama hareketleri yapın. Silindirin rahat hareket edemediği durumlarda basıncı arttırabilirsiniz.

Kullanım sonrasında masaj aletini güzelce temizleyin. Her kullan öncesinde bir süre buzdolabında bekleteniz doğal taşın şifalı özelliklerini daha iyi göstermesine neden olacaktır. Krem, losyon gibi ürünlerin vücudunuza yedirilmesi için de masaj aletini kullanabilirsiniz. Yüzünüz dışında kalan kısımlar için de sertlik oranına göre masaj aletini yüz hatlarınızdaki gibi yuvarlama ile kullanabilirsiniz.

Yorumlar 0

Bu ürün için toplam 0 yorum yapılmıştır. Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekir Giriş Yap

Taksit Seçenekleri

Finans Bank
2 Taksit3 Taksit
65,00 X 2 = 129,9943,33 X 3 = 129,99

İade Koşulları

İade ve değişim işlemleri, ürün teslim tarihinden itibaren 7 işgünü içerisinde yapılmalıdır.

İade ve değişim işlemleri mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini fatura arkasında bulunan bilgilendirme formunu doldurarak göndermeniz gerekmektedir.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 • Aynı Gün İçinde Kargo İmkanı
 • 200 TL üzeri Ücretsiz Kargo
 • Vade Farksız Taksitli Ödeme
 • İnternetten Güvenli Alışveriş
 • 7 Gün İçinde İade
 • Değişim Garantisi
Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster misiniz?