Tibet Singing Bowl Kahverengi Meditasyon Çanı

Ürün Kodu : singingbow-02
Puan: 0
 • Tibet Singing Bowl Kahverengi Meditasyon Çanı
 • Tibet Singing Bowl Kahverengi Meditasyon Çanı
%25 İNDİRİM
240,00
179,99
Bu ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Açıklama

 • Hindistan’da üretilen bu ürünümüz Tibet çanağı veya Tibet çanı olarak isimlendirilir.
 • Meditasyon ve yoga gibi ruhu temizlemek adına yapılan aktivitelerde başlangıç veya bitiş sesi olarak tercih edilir.
 • Bir tokmak yardımıyla çalışan ve 7 farklı metalin birleştirilmesiyle üretilen bu çan sayesinde “OM” sesini kolayca elde edebilirsiniz.
 • Ürünün toplam ağırlığı 558 gram olarak ayarlanmıştır.
 • 15 cm genişlik ve 8 cm yükseklik ile üretilen bu yayvan kase şeklindeki ürünümüz özel ambalajıyla birlikte kapınıza kadar gönderilir.

Hem Ev Hem De İş Yerlerinde Kolayca Kullanılabilen Tibet Çanları

Kötü enerji yönetimi için başvurulan meditasyonların pek çoğunda ruhani müzikler ve tütsüler kullanılırken en çok tercih edilen ve başlangıç müziği olarak kullanılan Tibet singing bowl meditasyon çanı sayesinde artık sizlerde hem ev hem de işyerlerinizde dilediğiniz anda meditasyon yaparak ruhunuzu arındırabileceksiniz. 7 farklı metal kullanılarak üretilen ve farklı şifalar için de kullanılan bu çan sayesinde artık “OM” sesinin frekanslar halinde beyne iletmek çok kolay.

Tibet Çanı Nedir, Ne İşe Yarar?

Türkiye’de yeni yeni popüler olmasına rağmen aslında Hindistan ve dolaylarında tam tamına 5000 yıldır şifa kaynağı olarak görülen Tibet çanı yaydığı ses dalgaları nedeniyle en çok kullanılan yöntemlerden biridir. Ruhu kötü enerjiden ayırmak için çok etkili olduğu düşünülen ve meditasyonun başlangıç ile bitiş sesinin oluşturulmasında etkili olan bu ses dalgası nedeniyle sizlerce kolayca şifa bulabilirsiniz. Özellikle de geçmişteki varlığına bakılacak olursa; sadece rivayetler değil pek çok bağırsak hastalığından tutunda ruhani bunalımların da tedavisinde Tibet singing bowl meditasyon çanı için kullanılan olumlu açıklamalar gözlemlenebilir.

Tibet Çanı Nasıl Kullanılır?

Yayvan bir kaseye benzeyen ve dış yüzeyine bir tokmak aracılığı ile hafifçe dokunarak ses yaymaya başlayan bu Tibet çanı el ile de kullanılabilir. “OM” sesini çıkaran ve kadim ses olarak kutsal kabul edilen bu ses sayesinde ortama yayılan enerjinin beyin dalgalarını harekete geçirdiğine inanılır. Dalga halinde yayılan ve genellikle de başlangıç ya da son müziği olarak kullanılan bu ses sayesinde su dalgalanmaları da kontrol edilir.

Yorumlar 0

Bu ürün için toplam 0 yorum yapılmıştır. Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekir Giriş Yap

Taksit Seçenekleri

Finans Bank
2 Taksit3 Taksit
90,00 X 2 = 179,9960,00 X 3 = 179,99

İade Koşulları

İade ve değişim işlemleri, ürün teslim tarihinden itibaren 7 işgünü içerisinde yapılmalıdır.

İade ve değişim işlemleri mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini fatura arkasında bulunan bilgilendirme formunu doldurarak göndermeniz gerekmektedir.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 • Aynı Gün İçinde Kargo İmkanı
 • 150 TL üzeri Ücretsiz Kargo
 • Vade Farksız Taksitli Ödeme
 • İnternetten Güvenli Alışveriş
 • 7 Gün İçinde İade
 • Değişim Garantisi
Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster misiniz?