Tibet Singing Bowl Meditasyon Çanı

Ürün Kodu : singingbowl-01
Puan: 0
 • Tibet Singing Bowl Meditasyon Çanı
 • Tibet Singing Bowl Meditasyon Çanı
%25 İNDİRİM
240,00
179,99
Bu ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Açıklama

 • Ürünümüz Hindistan’da üretilmiş olup, farklı enerjiler için kullanılan en popüler ürünlerden biridir.
 • Birbirinden farklı 7 metalin birleşmesiyle oluşan ürün, 958 gram ağırlığındadır.
 • 9 cm yüksekliği bulunan bu özel çanın genişliği de 19 cm olarak ayarlanmıştır.
 • Özel ambalajıyla birlikte gönderim sağlanan bu ürün meditasyon ve yoga ile ilgilenenlerin vazgeçemediği ürünlerden biridir.

Enerji Geçişlerinin Vazgeçilmez Meditasyon Çanları

Kötü enerjiler ve kişinin ruhunu bastıran olumsuz durumlardan kurtulmak isteyenlerin sık sık yaptığı yoga ve meditasyon faaliyetlerinde en çok kullanılan ürünlerden biri de Tibet singing bowl meditasyon çanı oluyor. Özellikle bu aktivitelere başlangıç için kullanılan bu özel ürünümüz Hindistan’da üretilmiş olup, farklı 7 metalin bir araya gelmesiyle oluşmuştur.

Tibet Çanı Nedir?

Hindistan’da yaklaşık olarak 5000 yıldır kullanılan ve şifa dağıttığına inanılan Tibet çanı bunca yıllık geçmişiyle meditasyon ve yogaların en vazgeçilmez aksesuarlarından biridir. Genellikle kötü enerjinin hem vücuttan hem de ortamda uzaklaştırılmasında etkili rol oynar.

Tibet Çanı Nasıl Çalışır?

Alternatif tıp olarak kullanılan meditasyon gibi ruhani aktivitelerden sık kullanılan aletlerden biri olan Tibet çanı bazı kaynaklarda Tibet çanağı olarak da bilinir. Genellikle ruhani işlemlere başlamadan önce ve bitişinde kullanılan bu alet aslında mantık olarak 7 farklı metalden üretilmiş bir formdadır. Ya el ile ya da tokmak sayesinde çalışan bu çan ile yayılan ses dalgasının iyileştirme sağladığına inanılır. Etrafa yaydığı o huzurlu ses sayesinde kişilerin daha pozitif ve yaşama dair umutlu olarak yenilendiği gözlemlenir.

Tibet Çanı Ne İşe Yarar?

Tibet singing bowl meditasyon çanı aslında hep duyduğumuz ve aşina olduğumuz “OM” sesi ile çalışır. Yanında gönderilen tokmağı kase etrafında gezdirerek ses yanması sağlanır ve vücutta yer alan kötü enerjinin kaybolmasında kullanılır. Bu enerji geçişlerinde etkisi ile özellikle Hindistan dolaylarında olmazsa olmaz kabul edilen Tibet çanı, aynı zamanda bağışıklık sisteminde meydana gelen çeşitli rahatsızlıkları da tedavi ediyor. Pozitif enerjinin insan vücudundan başlayarak etrafa yayılmasını sağlayan bu ürün aynı zamanda su dalgalandırmak için de kullanılır.

Yorumlar 0

Bu ürün için toplam 0 yorum yapılmıştır. Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekir Giriş Yap

Taksit Seçenekleri

Finans Bank
2 Taksit3 Taksit
90,00 X 2 = 179,9960,00 X 3 = 179,99

İade Koşulları

İade ve değişim işlemleri, ürün teslim tarihinden itibaren 7 işgünü içerisinde yapılmalıdır.

İade ve değişim işlemleri mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini fatura arkasında bulunan bilgilendirme formunu doldurarak göndermeniz gerekmektedir.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 • Aynı Gün İçinde Kargo İmkanı
 • 150 TL üzeri Ücretsiz Kargo
 • Vade Farksız Taksitli Ödeme
 • İnternetten Güvenli Alışveriş
 • 7 Gün İçinde İade
 • Değişim Garantisi
Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster misiniz?