Unakit Doğal Taş Masaj Aleti

Ürün Kodu : Dgltsmsjlt05
Puan: 0
 • Unakit Doğal Taş Masaj Aleti
 • Unakit Doğal Taş Masaj Aleti
%13 İNDİRİM
149,99
129,99
Bu ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Açıklama

Unakit Doğal Taş Masaj Aleti

 • Vücudunuzu rahatlatmak, fazla enerjinizi almak ve aynı zamanda da kolay bir gebelik dönemi geçirmek istiyorsanız özel olarak sunduğumuz Unakit Doğal Taş Masaj Aleti
 • Ürün boyutu 14 – 18 cm arasında değişmektedir.
 • Büyük silindir 4 – 8 cm arasındadır.
 • Küçük silindir ise 2 – 5 cm arasında değişmektedir.
 • Çift taraflı kullanıldığı için masaj aletini yüzünüz ve vücudunuz için rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 • Kullanım öncesinde taştan daha çok verim alabilmek için bir süre buzdolabında bekletmeniz tavsiye edilmektedir.
 • Doğal taştan üretildiği için her ürünün rengi ve şeklinde ufak farklılıklar görülebilmektedir.

Vücudunuzu Özel Taş ile Rahatlatın

Unakit taşı, doğal taşlar arasında özellikle vücutta fazladan bulunan elektriği dağıtması ile bilinmektedir. Vücutta fazla elektrik bulunması demek enerji kanallarının düzgün çalışmadığını, sürekli gergin olunduğunu ve aynı zamanda da sağlıklı kararlar verilmediğinin işaretidir. Bu durum bazen kısa süreler sürdüğü gibi genelde uzun sürelere de yayılabilmektedir. Böylesi durumlarda rahatlamak ve fazla elektriği vücudunuzdan atmak için Mitr olarak özel sunduğumuz Unakit Doğal Taş Masaj Aleti kullanabilirsiniz.

Unakit taşının vücut için elektriği aktarmada başarısının yanı sıra en büyük özelliği rahat bir hamilelik süreci geçmesine olan katkısıdır. Hamilelik, diğer dönemlere göre oldukça dikkat gerektiren ve çeşitli psikolojik – fizyolojik rahatsızlıklar çıkarabilen bir dönemdir. Bu dönemdeki şikayetleri azaltmak ve rahatlamak için Unakit taşı kullanabilirsiniz. Bu özel taş gebeliğin rahat geçmesini sağlamakta, düşük riskini azaltmakta ve anne ile bebeği çeşitli hastalıklara karşı korumaktadır. Aynı zamanda doğumu da kolaylaştırmakta, hamile kalmak isteyenler için de yararlı olmaktadır. Üreme sistemini düzenlediği için sadece kadınlar için değil aynı zamanda erkekler için de önemlidir.

Tüm bu özelliklerden yararlanmak istiyorsanız özel olarak sunduğumuz bu masaj aletini şu şekilde uygulayabilirsiniz:

Yanaklar ve çene: yüzünüzü ortaya çıkaran bu bölge için silindirin büyük ucunu kullanarak masaj yapabilirsiniz. Çenenizin ortasına yerleştirdiğiniz silindiri kulaklarınıza doğru, yanaklarınızı içerecek şekilde yuvarlayınız. Bu hareketi tek bir yanak için en az 5 kez uyguladıktan sonra diğer yanağınıza geçebilirsiniz. Yüz hatlarınızda kısa süreler içerisinde gözle görünür bir değişiklik meydana gelecektir.

Alın: yüzünüzü açığa çıkaran bir diğer önemli bölge olan alın bölgeniz için de silindirin büyük tarafını kullanabilirsiniz. Alnınızın orta kısmına yerleştirdiğiniz silindiri kulaklarınıza doğru yuvarlayın, bu hareketi en az 10 kez yaptıktan sonra diğer tarafa geçebilirsiniz. Baş ağrısından şikayetçi olanlar özellikle bu hareket ile rahatlamaktadırlar.

Göz altları ve kaşlar: silindirin küçük ucunu kullanarak yumuşak bir basınç ile bu bölgelere masaj yapabilirsiniz. Göz altlarınız için silindiri iç gözden dış köşeye doğru yuvarlayın. Hareketi en az 10 kez yapabilirsiniz. Daha sonrasında kaşlarınıza geçebilirsiniz. Burnunuza yakın olan kaş bölgenizden kulaklarınıza doğru yuvarlama hareketini en az 10 kez yapınız. Hareket sonrasında diğer bölgeye geçebilirsiniz.

Göz kenarındaki kırışıklıklar: yüzünüzde en çok rahatsız olduğunuz kırışıklılar için silindirin küçük ucunu kullanabilirsiniz. Yumuşak bir basınç ile gözünüzün köşesinden yukarı aşağı doğru yuvarlama hareketleri yapın. İşlem sonrasında diğer gözünüze geçebilirsiniz. Bu hareket düzenli olarak yapıldığında kırışıkların ciddi olarak giderilmesine yardımcı olmaktadır.

Çene: Bu bölgeye çene yapınıza göre silindirin iki tarafıyla da masaj yapabilirsiniz. Hangi silindiri kullandığınıza bakmaksızın, silindirin ucunu çenenizin orta kısmına yerleştirdikten sonra ileri geri yuvarlama hareketleri yapın. Silindire takılan kısımlar için daha sert bir basınç uygulayabilirsiniz. Çene kısmı kas yapısı gereği yüzünüzdeki en sert bölgedir.

Yorumlar 0

Bu ürün için toplam 0 yorum yapılmıştır. Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekir Giriş Yap

Taksit Seçenekleri

Finans Bank
2 Taksit3 Taksit
65,00 X 2 = 129,9943,33 X 3 = 129,99

İade Koşulları

İade ve değişim işlemleri, ürün teslim tarihinden itibaren 7 işgünü içerisinde yapılmalıdır.

İade ve değişim işlemleri mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini fatura arkasında bulunan bilgilendirme formunu doldurarak göndermeniz gerekmektedir.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 • Aynı Gün İçinde Kargo İmkanı
 • 200 TL üzeri Ücretsiz Kargo
 • Vade Farksız Taksitli Ödeme
 • İnternetten Güvenli Alışveriş
 • 7 Gün İçinde İade
 • Değişim Garantisi
Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster misiniz?