Uzun Ömürlü Kullanım Sağlayan Gaz Lambaları

15.4.2019

Elektriğin olmadığı ya da yaygın olarak kullanılmaya başlanmadığı dönemlerde pek çok ev ve iş yerinin aydınlatılmasında kullanılan gaz lambası çeşitleri 2019 yılında yeniden gündeme geldi. Tabi bu sefer birebir aydınlatma amacı taşımıyor olsa da dileyen kişiler ortama hoş ışık katabilmek adına bu özel tasarımlı lambaları tercih edebilir.

 

Aile Büyüklerine Göz Dolduracak Hediyelik Gaz Lambaları

 

Ailenizde yer alan kadınlara hoş bir hediye alacaksınız fakat bir türlü ne almanız gerektiğine karar veremiyorsunuz, öyle değil mi? Hem kullanışlı hem derinden etki bırakabilen hem de şık tasarımlı bu hediyelik eşya modellerimiz ile elinizde olmadan zamanın geçip giden tozlu sayfalarına dalacaksınız. Farklı ebatları ve renkleri ile her yaştan kişiyi cezp edecek olan bu lambalar ilk olarak mini boyları, orta boyları ve büyük boyları ile dikkat çekmektedir. Sadece şeffaf tasarlanmayan ve özel renkleri de barındıran bu saydam renkli gaz lambası başta kırmızı, mavi, sarı ve yeşil olmak üzere pek çok rengi bünyesinde barındırıyor. Sadece klasik tasarımlar değil özel olarak el işlemesi desenleri de bulunan bu lambaların en çok ilgi gören çeşitleri kalem pil vasıtasıyla çalışan ve kar küresi mantığında tasarlanan lambalar oluyor. Işıklı olarak hazırlanan ve çalıştırdığınız anda tıpkı bir kar küresi gibi içinde tanecikler uçuşan modelleri daha önce hiç görmediğinize eminiz.

 

Gaz Lambaları Nerelerde Kullanılır?

 

Sık misafir ağırlanan odalar olmak üzere başta salonlarda ve misafir odalarında en çok tercih edilen hediyelik eşya mumlar, tütsüler, vazolar, tablolar, biblolar ve elbette olmazsa olmaz gaz lambaları oluyor. İster sadece dekoratif amaçlı isterseniz de yakarak farklı bir ambiyans oluşturabileceğiniz bu ürünler genellikle boyutlarına göre yerleştirilir. Örneğin küçük boylarda alınan lambalar genellikle kitaplık, raf sistemleri ve masa üstlerinde yer alırken orta boy ve büyük boylar daha çok yanında aksesuarlar beraber balkon önü, duvar köşesi gibi alanlarda kullanılabilir. Yanına daha farklı otantik süs eşyası ekleyerek evinizin herhangi bölümünde nostaljik bir hava estirmenizi sağlayacak bu ürünlerin pille çalışan modelleri çocuk odasında da kullanılabilir.

Test

Form Gönderimi

Tamam

  • Aynı Gün İçinde Kargo İmkanı
  • 150 TL üzeri Ücretsiz Kargo
  • Vade Farksız Taksitli Ödeme
  • İnternetten Güvenli Alışveriş
  • 7 Gün İçinde İade
  • Değişim Garantisi
Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster misiniz?