Yeşil Akik Doğal Taş Masaj Aleti

Ürün Kodu : Dgltsmsjlt11
Puan: 0
 • Yeşil Akik Doğal Taş Masaj Aleti
 • Yeşil Akik Doğal Taş Masaj Aleti
%13 İNDİRİM
149,99
129,99
Bu ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Açıklama

Yeşil Akik Doğal Taş Masaj Aleti

 • Etkili bir rahatlama ve aynı zamanda gençleşmek istiyorsanız özel olarak sunduğumuz Yeşil Akik Doğal Taş Masaj Aleti
 • Ürünün boyu 14 – 18 cm arasındadır.
 • Büyük silindir 4 – 8 cm arasında,
 • Küçük silindir ise 2 – 5 cm arasında değişiklik göstermektedir.
 • İki silindir de dönebildiği için yüzünüz ve vücudunuz için rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 • Doğal taşın özelliklerini tam olarak gösterebilmesi için bir süre buzdolabında bekletip kullanmanız tavsiye edilmektedir.
 • Doğal taştan üretildiği için her ürünün renginde ve şeklinde ufak farklılıklar olabilmektedir.

Manevi ve Cilt Sağlınıza Kavuşun

Yeşil akik taşı doğal taşlar arasında en bilindik sağlık taşlarından birisidir. Fiziksel güç ve yenilenme kadar manevi olarak da son derece etkili bir ruh dengeleyicisidir. Ortamdaki negatif enerjiyi temizler ve stresi azaltır, psikolojik durumun kısa süreler içerisinde iyileşmesine yardımcı olur. Cilt hastalıklarına ve lekelenmelere karşı son derece iyi bir koruma sağlamaktadır. Bedenin toksinlerden arınmasına ve gençleşmesine yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda kanın hızlı bir şekilde pıhtılaşmasını sağlar ve akan kanın durmasına neden olmaktadır. Bu etkiyi göstermesi için kanayan kısmı doğal taşı tutmanız yeterli olmaktadır.

Manevi olarak ise topraklama taşı olarak da bilinmektedir. Bedendeki fazla elektriği boşaltır, olumsuz enerjinin kısa süreler içerisinde dağılmasına neden olur. Aynı zamanda sürekli endişe duyulan korkulardan uzaklaşılmasını sağlamaktadır. Meditasyon ve yoga için de ciddi bir odaklanma sunan bu özel taşı vücudunuzda rahatça kullanmanız ve şifalı özelliklerinden yararlanmanız için Mitr olarak Yeşil Akik Doğal Taş Masaj Aleti sizlere sunuyoruz.

Yüzünüz başta olmak üzere vücudunuzun her bölgesi için rahatlıkla kullanacağınız bu şifalı taşı şu şekilde uygulayabilirsiniz:

Yanaklar ve çene; yüzün en dikkat çekici bölgesi olan yanakların sarkmaması ve canlı görünmeleri için yapacağınız masajın büyük etkisi bulunacaktır. Büyük silindir ucunu çenenizin orta kısmına yerleştirin. Buradan kulaklarınıza doğru orta basınçta en az 5 kez olacak şekilde yuvarlama hareketi yapın. Aynı işlemi diğer tarafınıza da uygulayın. Düzenli uygulandığı takdirde yüzünüz harika bir canlılık kazanacaktır.

Alın: baş ağrılarını gidermenin yanı sıra alındaki kırışıklıkları da azaltan bu masajı yapmak için silindirin büyük ucunu alnınızın ortasına koyunuz. Daha sonra en az 5 kez olacak şekilde kulaklarınıza doğru yuvarlama hareketi yapın. İşlem sonrasında diğer tarafınıza da aynı işlemi uygulayın.

Göz altları ve kaşlar: yüzün en dikkat çekici bölgeleri olan göz altları özellikle yaşlı görünmemek için özen gösterilmesi gereken yerlerdir. Göz altı torbalarının giderilmesi için silindirin küçük ucunu kullanarak, iç gözden dış köşeye olacak şekilde yuvarlama hareketi yapın. Bu hareketi en az 10 kez yapmanızın ardından diğer gözünüze geçebilirsiniz. Kaş bölgeniz için de küçük ucu kullanarak burnunuza yakın kaş bölgenizden kulaklarınıza doğru yuvarlama hareketi yapın. İşlem sonrasında diğer kaşınıza geçebilirsiniz.

Göz kenarı kırışıklıkları: yüzün yaşlı görünmemesi için dikkat edilmesi gereken göz kenarı kırışıklıkları için küçük ucu gözünüzün köşesine yerleştirin ardından yukarı ve aşağı orta basınçta hızlı yuvarlama hareketleri yapın. Bu hareketi en az 10 kez uyguladıktan sonra diğer gözünüze geçebilirsiniz.

Çene: silindirin büyük ucunu çenenizin orta kısmına yerleştirdikten sonra ileri geri ve aşağı yukarı yuvarlama hareketleri yapın. Kulak hizasına kadar gelebilirsiniz. Kullanım sonrasında masaj aletinizi temizleyiniz. Daha sonraki kullanımlar öncesinde de doğal taşın etkisini göstermesi için bir süre buzdolabında tutarak kullanmaya özen gösteriniz. Vücudunuzun diğer bölgeleri için de aynı yöntemi uygulayarak masaj yapabilirsiniz.

Yorumlar 0

Bu ürün için toplam 0 yorum yapılmıştır. Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekir Giriş Yap

Taksit Seçenekleri

Finans Bank
2 Taksit3 Taksit
65,00 X 2 = 129,9943,33 X 3 = 129,99

İade Koşulları

İade ve değişim işlemleri, ürün teslim tarihinden itibaren 7 işgünü içerisinde yapılmalıdır.

İade ve değişim işlemleri mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini fatura arkasında bulunan bilgilendirme formunu doldurarak göndermeniz gerekmektedir.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 • Aynı Gün İçinde Kargo İmkanı
 • 200 TL üzeri Ücretsiz Kargo
 • Vade Farksız Taksitli Ödeme
 • İnternetten Güvenli Alışveriş
 • 7 Gün İçinde İade
 • Değişim Garantisi
Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster misiniz?