Yeşim Doğal Taş Masaj Aleti

Ürün Kodu : Dgltsmsjlt06
Puan: 0
 • Yeşim Doğal Taş Masaj Aleti
 • Yeşim Doğal Taş Masaj Aleti
%14 İNDİRİM
139,99
119,99
Bu ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Açıklama

Yeşim Doğal Taş Masaj Aleti

 • Cildiniz için son derece yararlı bir masaj aleti kullanmak istiyorsanız yeşim taşının şifalı özelliklerini taşıyan Yeşim Doğal Taş Masaj Aleti
 • Ürün boyu 14 – 18 cm arasındadır.
 • Büyük olan silindir 4 – 8 cm arasında,
 • Küçük silindir ise 2 – 5 cm arasındadır.
 • Her iki silindir de döndüğü için vücudunuzun her bölgesine rahatlıkla masaj yapabilirsiniz.
 • Kullanım öncesinde doğal taşın etkisini daha rahat göstermesi için bir süre buzdolabında bekletebilirsiniz.
 • Doğal taştan üretildiği için her ürünün renginde ve şeklinde ufak farklılıklar olabilmektedir.

Cildiniz ve Duygularınız İçin Yararları

Yeşim taşı, doğal taşlar arasında hem görünüşü hem de vücut için sağladığı yararlar ile öne çıkan, son derece faydalı bir taştır. Mitr olarak onun yararlarından faydalanmanız için Yeşim Doğal Taş Masaj Aleti sunuyoruz. Özel tasarım olarak sunduğumuz doğal taş masaj aleti ile birleştiğinde, cildiniz için en büyük özellikleri göstermektedir. Bu özelliklerden bahsedilecek olursa, yeşim taşı; cilt esnekliğinizi arttırmaktadır. Özellikle yüzünüzdeki şişlik ve ince çizgilerin görünümü gidermektedir, yüz kaslarının gerginliğini azaltıp krem, losyon gibi ürünlerin yüzünüzde daha rahat yedirilmesine yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda yeşim taşı kan dolaşımını hızlandırır, lenfatik drenajı çoğaltır ve göz altı torbalarının da ciddi oranda giderilmesine yardımcı olur.

Yeşim taşı aynı zamanda psikolojik olarak da son derece büyük yararlar sağlamaktadır. Bu yararlar arasında endişe, öfke, stres ve mutsuzluktan kurtulmak olduğu kadar dengeli bir duygu durumu da öne çıkmaktadır. Duygularınızda dengeli olmak istiyor ve aynı zamanda da olumsuz enerjiden kurtulmak istiyorsanız yeşim taşı kullanabilirsiniz. Yeşim taşı, aynı zamanda başkaları ile olan iletişiminizi de kolaylaştırmaktadır.

Tüm bu özellikleri vücudunuzda hissetmek ve kullanmak için şu yöntemleri izleyebilirsiniz:

Yanaklar ve çene: Yüzünüz için ilk dikkat çekici nokta olan yanak kısmında bu özel masaj aletini kullanmak için öncelikli olarak çene kısmınıza silindirin büyük kısmını yerleştiriniz. Çenenizin orta kısmından yanaklarınıza doğru, yanaklarınızı da içerecek şekilde orta basınçla yuvarlama hareketi yapınız. Bu hareketi en az 5 kez yapabilirsiniz, isteğiniz doğrultusunda tekrarlama sayısını çoğaltabilirsiniz. Bir yanağınızı bitirdikten sonra diğer yanağınıza geçebilirsiniz.

Alın: Bu bölgeniz için yine silindirin büyük ucunu kullanabilirsiniz. Alnınızın orta kısmına silindiri yerleştirdikten sonra kulaklarınıza doğru yuvarlama hareketini en az 10 kez olacak şekilde yapın. Hareketi bir taraf için bitirdiğinizde diğer taraf için de başlayabilirsiniz. Sinüzit gibi rahatsızlıkları olanlar bu hareket ile büyük bir rahatlama yaşayacaklardır.

Göz altları ve kaşlar: Silindirin küçük ucu ile birlikte yumuşak bir basınç ile bu bölgelere masaj yapabilirsiniz. Göz altlarınız için küçük ucu kullanarak iç gözden dış köşeye doğru yuvarlama hareketi yapın. Bu hareketi en az 10 kez yapabileceğiniz gibi sayıyı daha da arttırabilirsiniz. Kaş bölgesi için burnunuza yakın olan bölgeden başlayarak küçük silindir ile kulaklarınıza doğru yuvarlama hareketi yapabilirsiniz.

Göz kenarı kırışıklıkları: yüzünüzde kötü bir görüntü oluşturan göz kenarı kırışıklıklarını gidermek için özellikle yeşim taşı son derece yararlı bir taş olarak öne çıkmaktadır. Bu kırışıklıkları gidermek için küçük ucu kullanarak, gözünüzün kenarından yukarı aşağı doğru yuvarlama hareketi yapın. Gözünüze zarar vermemek için hareketi yumuşak basınç uygulayarak yapınız.

Çene: Yapınıza göre silindirin büyük ya da küçük ucunu kullanarak çenenizin orta kısmından kulaklarınıza doğru uyumlu hareketler ile yuvarlama hareketleri yapınız. Çeneniz sert bir bölge olduğu için orta basıncın biraz daha üstünde basınç uygulayabilirsiniz. Kullanım sonrasında masaj aletinizi mutlaka temizleyiniz.

Yorumlar 0

Bu ürün için toplam 0 yorum yapılmıştır. Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekir Giriş Yap

Taksit Seçenekleri

Finans Bank
2 Taksit3 Taksit
60,00 X 2 = 119,9940,00 X 3 = 119,99

İade Koşulları

İade ve değişim işlemleri, ürün teslim tarihinden itibaren 7 işgünü içerisinde yapılmalıdır.

İade ve değişim işlemleri mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini fatura arkasında bulunan bilgilendirme formunu doldurarak göndermeniz gerekmektedir.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 • Aynı Gün İçinde Kargo İmkanı
 • 200 TL üzeri Ücretsiz Kargo
 • Vade Farksız Taksitli Ödeme
 • İnternetten Güvenli Alışveriş
 • 7 Gün İçinde İade
 • Değişim Garantisi
Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster misiniz?