Yıldız Desenli Seramik Buz Mavisi Buhurdanlık

Ürün Kodu : Fnsabhrdnlk21
Puan: 0
 • Yıldız Desenli Seramik Buz Mavisi Buhurdanlık
 • Yıldız Desenli Seramik Buz Mavisi Buhurdanlık
%12 İNDİRİM
40,00
34,99
Bu ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Açıklama

Yıldız Desenli Seramik Buz Mavisi Buhurdanlık

 • Özel uçucu yağlarınızı kullanmak istiyorsanız özel tasarım ile sunduğumuz Yıldız Desenli Seramik Buz Mavisi Buhurdanlık
 • Ürün 10 cm yükseklik, 11 cm genişlik ve 256 gram ağırlığa sahiptir.
 • Lake boya ile püskürtme tekniği kullanılarak üretilmiştir, böylece yüksek ısılara karşı dayanıklıdır.
 • Türkiye’de imal edilmiştir.
 • Lotus motifine sahip olması yüzünden yanma esnasında motifin içinden yanan mum ışığı görülmektedir.

Lotus ile Birlikte Rahatlayın

Buhurdanlıklar çok eski zamanlardan beri özel kokuları yaymaya yaramaları bakımından kullanılmakta olup eşsiz bir sakinleşme olanağı sunmaktadırlar. Kokular, insan vücudu üzerinde son derece etkilidirler çünkü doğrudan beyne ulaşırlar ve beyindeki ilgili kanalları harekete geçirirler. Bu yüzden etkili kokuların şifalı özellikleri çok eski zamanlardan beri kullanılmaktadır.

Bu şifalı özellikleri göstermek açısından kullanılan buhurdanlıkların ise seçiminde dikkatli olunması gerekmektedir. Çünkü kötü tasarıma sahip buhurdanlıklar kokuların yayılmasını ve ortaya çıkmasını engelleyeceklerdir. Mitr olarak sunduğumuz Yıldız Desenli Seramik Buz Mavisi Buhurdanlık sayesinde ise hem dekoratif olarak hem de işlevsel olması bakımından ayrıcalıklı bir buhurdanlık sahibi olabilirsiniz.

Buhurdanlık sayesinde cildiniz ve manevi alanlarınız için son derece büyük yararlar elde edebilirsiniz. Buhurdanlıktan yayılan koku öncelikli olarak bulunduğu ortamın havasını ve enerjisini yenileyecektir. Böylece kişinin üzerindeki olumsuz havayı atmasını ve daha pozitif bir şekilde yaşama bakmasını sağlayacaktır. Aynı zamanda solunum yollarında rahatsızlık duyan kimseler de buhurdanlık kullanımı ile birlikte mevcut sorunlarını azaltabilirler.

Ayrıca etkili bir masaj ve meditasyon gibi uygulamalar için de buhurdanlıkları kullanabilir, sağladığı rahatlatıcı kokular ile daha fazla oranlarda gevşeme yaşayabilirsiniz. Özel olarak sunduğumuz bu buhurdanlığın kullanımı ise son derece basit ve pratiktir. Öncelikli olarak üst kısımda yer alan bölme, çanak kısmına bir miktar su ve uçucu yağ koyunuz. Koymuş olduğunuz oran talep ettiğiniz yanma süresine göre değişiklik göstermekle birlikte ortalama olarak birkaç damla uçucu yağ ve çanağın yarısını biraz geçen su koymak yeterli olacaktır. Alt kısmında yer alan tealight mumu daha sonra yakarak, kısa süreler içerisinde buhurdanlığın kokuları yaymasını bekleyebilirsiniz.

Yorumlar 0

Bu ürün için toplam 0 yorum yapılmıştır. Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekir Giriş Yap

Taksit Seçenekleri

Finans Bank
2 Taksit3 Taksit
17,50 X 2 = 34,9911,66 X 3 = 34,99

İade Koşulları

İade ve değişim işlemleri, ürün teslim tarihinden itibaren 7 işgünü içerisinde yapılmalıdır.

İade ve değişim işlemleri mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini fatura arkasında bulunan bilgilendirme formunu doldurarak göndermeniz gerekmektedir.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 • Aynı Gün İçinde Kargo İmkanı
 • 150 TL üzeri Ücretsiz Kargo
 • Vade Farksız Taksitli Ödeme
 • İnternetten Güvenli Alışveriş
 • 7 Gün İçinde İade
 • Değişim Garantisi
Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İster misiniz?